Son dakika: Masumlar Apartmanı Arda Türkmen kimdir? Masumlar Apartmanı şef kaç yaşlarında? Arda Türkmen’in eşi nereli?

28.12.2021
Son dakika: Masumlar Apartmanı Arda Türkmen kimdir? Masumlar Apartmanı şef kaç yaşlarında? Arda Türkmen’in eşi nereli?


Son dakika: Masumlar Apartmanı Arda Türkmen kimdir? Masumlar Apartmanı şef kaç yaşında? Arda Türkmen'in eşi nereli?

Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşamki kısmına Arda Türkmen konuk oluyor. Arda Türkmen’in kim olduğu ve eşine dair bilgiler sorgulanıyor. Her Salı TRT 1 ekranlarında gösterilen dizide Arda Türkmen yiyecek meydana getirecek. İşte Arda Türkmen’e dair bilgiler…

Arda Türkmen’den Masumlar Apartmanı açıklaması

Arda Türkmen instagram hesabından, ”En ağır misafirlere hazırlanacak, en özenli sofraların da en güzeli evde dedik, Gülben ile bu büyük davetin üstesinden geldik 🙂🙂🙂 28 Aralık şu demek oluyor ki bu akşam masumlar apartmanında bakın bakın ne sürprizler var. ” açıklamasını yapmış oldu. 

Arda Türkmen kimdir?

Arda Türkmen 1975 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde alan Türkmen, üniversite eğitimini Informasyon Üniversitesi’nde çift ana dal yaparak İşletme ve Sahne Gosteri Sanatları bölümlerinden mezun olarak tamamlamıştır.

Üniversite yılları süresince yüzlerce değişik konser organizasyonunda yer almış, işletmecilik deneyimleri yaşamıştır.

2003 yılının sonlarına doğru kurduğu Roka Çağrı isminde catering şirketi pek oldukça başarı göstermiş organizasyonun yiyecek – içecek işlerini ve Türkiye’ye gelen pek oldukça yabancı yıldızın hususi yiyecekleri için tercih edilen bir marka olmuştur.

2012 senesinde Roka Çağrı’i satmıştır.

2008 yılının Nisan ayında Asmalımescit’te açmış olduğu “Tenha Adam” filmine de ev sahipliği meydana getiren “Leblon” isminde lokantayı açmıştır.

6 yıl kesintisiz etkinlik gösteren Leblon’u 2012 senesinde isim hakkı kendinde duracak şekilde devretmiştir.

2010 senesinde CNN Türk televizyonu için “Arda’nın Mutfağı” isminde yiyecek programını hayata geçirmeye adım atmıştır. Program 2014 senesinde TV8 kanalına geçirme olmuş, 4 sürem bu kanalda yayınlandıktan sonrasında 2018 senesinde Kanal D’ye geçirme olmuştur.

2012 senesinde Forneria isminde lokantasını açmıştır. Lokantacılık mesleğini 2015 Central – 2015 Yükümlü Karaköy – 2017 Yükümlü Ocakbaşı lokantalarıyla geliştirmiştir. 2021 yılı itibariyle Yükümlü Karaköy işletme hayatına Karaköy’de zamanı İstanbul yarımadası manzarasıyla devam etmektedir.

2014 yılının Ekim ayında TV8 tv kanalında “Ver Fırına” isminde yarışma programında jüri olarak vazife almıştır. Program 2 sürem süresince haftanın 5 günü ekranlarda gündüz kuşağında yayınlanmıştır.

2016 senesinde Arda’nın Mutfağı yiyecek kitabını yayınlamıştır.

Yaratı gösterim tarihinden bu yana 10 baskı yapmıştır.

2017 yılının Eylül ayında TV8 tv kanalında “Arda ile Omuz Omuza” isminde konuklu yiyecek programını hayata geçirmeye adım atmıştır. 2018 senesinde program Kanal D’ye geçirme olmuştur.

2021 yılı itibariyle Arda’nın Mutfağı programı, 11’inci sezonuyla Türk televizyonlarının kesintisiz gösterim hayatına devam eden en uzun soluklu yiyecek programı unvanına haiz olmuştur.  Arda ile Omuz Omuza programı dördüncü sezonuyla gene aynı kanalda yayındadır.

Masumlar Apartmanı’nda Gülben’e Şef Sürprizi

Gülben’se apartmana taşınacak olmanın heyecanı içindedir. Sadece oraya taşınmasının ablasına iyi mi bir engel oluşturacağından habersizdir. Sonunda taşınma günü gelir çatar.

Taşınmanın ertesi günüyse Gülben büyük bir yiyecek vermeye karar verir. Neşeyle başladığı hazırlık hüsranla sonuçlanacakken yardımına asla umulmadık biri yetişir. Han ve Ceylan aralarındaki sorunları görmezden gelip yalnız beraber olmanın mutluluğuna odaklanırlar.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.