Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir? Mustafa Kaya ve Irmak Naz Kaya kaç yaşlarında? Müge Anlı Mustafa Kaya vakası!

30.12.2021
Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir? Mustafa Kaya ve Irmak Naz Kaya kaç yaşlarında? Müge Anlı Mustafa Kaya vakası!


Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir? Mustafa Kaya ve Irmak Naz Kaya kaç yaşında? Müge Anlı Mustafa Kaya olayı!

Irmak Naz Kaya, Seyhan Kaya, Mustafa Kaya ve Sibel Kaya vakası Müge Anlı seyircileri tarafınca araştırılıyor. Üç yıl ilkin Marmaris’te eşi Mustafa Kaya ile apart işleten Seyhan Kaya eşiyle ilgili çarpıcı iddialarda bulunmuş oldu. Seyhan Kaya, emekli albay olan Mustafa Kaya’yı üç senedir göremediğini dile getirdi. Seyhan Kaya, “Kocamı saklayan şahıs görümcem” dedi. Peki fakat Irmak Naz Kaya instagram adresi nedir?

Marmaris’te vaka: Seyhan Kaya ve Mustafa Kaya vakası nedir?

Aile kavgası olarak vasıflandırılan Mustafa Kaya vakası Müge Anlı ile Tatlı Sert’te garip anlamış olur yaşanmasına niçin oldu. Seyhan Kaya, görümcesine ve kocasının ilk eşinden olan kızına birbirinden sert suçlamalarda bulunmuş oldu. Görümcesine, ‘hırsız, dolandırıcı, sahtekar’ diyen Kaya, “Kocamı maddi geliri iyi olduğundan kaçırdılar” şeklinde konuştu.

Seyhan Kaya’dan Görümcesine: Tam bir karayılan!

25 senelik eşini üç senedir görmediğini ifade eden Seyhan Kaya, “Görümcem tam bir karayılan. Ormanının içine yemeyip içmeyip yaptığımız apartımızı satmak istiyorlar. Daha ilkin alan kişi götürmüşler fakat tapu işlemlerini icra eden işgören, eşimin sıhhat durumunu fark edip onay vermemiş” sözlerini kullandı.

Görümcesinin Müge Anlı canlı yayınına bağlanmasının arkasından sinirlerine hakim olamayan Seyhan Kaya, birbirinden garip suçlamalarda bulunmuş oldu. Görümcesinin dolandırıcı bulunduğunu iddia eden Kaya, yuvasının dağılmasına izin vermeyeceğini tekrarladı.

Sibel Kaya kimdir?

Mustafa Kaya’nın ilk eşinden olan kızı Sibel Kaya da Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlandı. Babasının yanında bulunduğunu söyleyen Sibel Kaya ile Seyhan Kaya içinde sert bir münakaşa yaşandı. Kaya Ailesi’nin telefonda birbirlerine girmesi üstüne müdahale eden başarı göstermiş programcı Müge Anlı ise aile üyelerinin bir araya gelmiş olarak tartışmasının daha sıhhatli olacağını beyan etti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.