Son dakika! Son seçim anketi Erdoğan’ın masasında! Tehlikeli sonuç tarih 20 Aralık

10.01.2022
Son dakika! Son seçim anketi Erdoğan’ın masasında! Tehlikeli sonuç tarih 20 Aralık


Son dakika haberi! 20 Aralık ve sonrasında yaşanmış olan ekonomik gelişmelere ilişkin AK Parti tarafınca yaptırılan anket Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık etmiş olduğu MYK toplantısında değerlendirildi.

KRİTİK TARİH 20 ARALIK

AR-GE ve Eğitim Başkanlığının sunumunda 20 Aralık’ta açıklanan yeni iktisat modelinin AK Parti’nin oy oranında pozitif yönlü artış sağlamış olduğu öğrenildi. Ankette sorulan “bu problemi kim çözer” sorusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isminin öne çıkmış olduğu açıklandı. MYK toplantısında teşkilatlara yönelik meydana gelen eğitim faaliyetleri de ele alındı.

1

“OY ORANI LEHİMİZE ARTIYOR”

Yeni iktisat modeli ve 20 Aralık sonrası piyasalarda yaşanmış olan dalgalanmalara ilişkin meydana getirilen anket Neticeleri AK Parti MYK toplantısında değerlendirildi. Ankette katılımcılara ekonomide yaşanmış olan sorunların hangi parti tarafınca çözülebileceği soruldu.

2

Anketten çıkan sonucu aktaran AK Parti Kaynakları, sorunların çözümü mevzusunda desteğin arttığını ifade ederek, “20 aralıktan sonrasında trendimiz yukarı doğru gidiyor, oy oranımız lehimize artıyor” dedi.

Görüşmede Dış İlişkiler Başkanlığı’nın yapmış olduğu sunumda da Kazakistan’da yaşanmış olan gelişmelerin değerlendirildiği öğrenildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kadıköy metrosundaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz'dan şoke eden iddia! "Kadın polis beni dövdü"Kadıköy metrosundaki bıçaklı saldırgan Emrah Yılmaz’dan şoke eden iddia! “Hanım polis beni dövdü”
Dünyada 'Deltacron' paniği! DSÖ'den açıklamaDünyada ‘Deltacron’ paniği! DSÖ’den izahat
AK Parti'den Kılıçdaroğlu ve Özel'e tepkiAK Parti’den Kılıçdaroğlu ve Hususi’e tepkiYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.