Soner Sarıkabadayı’nın oğlu Hasan Matias’tan gülümseten pozlar!

Geçtiğimiz yıl baba olma heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, oğlu Hasan Matias’ın gülümsediği kareleri sosyal medya hesabından …

19.11.2021
Soner Sarıkabadayı’nın oğlu Hasan Matias’tan gülümseten pozlar!

Geçtiğimiz yıl baba olma heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, oğlu Hasan Matias’ın gülümsediği kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. 1 yaşına basan Hasan Matias, sosyal medyada ilgi odağı haline geldi.

“Pas”, “Sadem”, “Boza Boza” ve “Ölümüne” gibi hit şarkılarla adından söz ettiren Soner Sarıkabadayı, müzik piyasasındaki başarısı kadar özel hayatıyla da hayranlarının dikkatini çekiyor. 2015’de “Tarifi Zor” şarkısının klibinde oynattığı Kolombiya Güzeli Camelo Lopez ile geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, ekim ayında baba olma sevinci yaşadı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü şarkıcı oğlu Hasan Matias’ın gülümseyen karelerini hayranlarıyla paylaştı. Küçük Sarıkabadayı’nın annesine olan benzerliği gözlerden kaçmazken kısa sürede fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi.

OĞLUNUN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ!

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarda oğlu Hasan Matias‘ın yüzünü göstermekten kaçınan Sarıkabadayı, sonunda bu kuralı bozdu. 

Bir yıl önce baba olma heyecanı yaşayan Soner Sarıkabadayı, oğlu Hasan Matias’ın 1.yaş gününü Instagram hesabından kutladı. Oğlunun yüzünü ilk gösteren 42 yaşındaki ünlü isim paylaşımına “Bugün benim canım oğlum Hasan Matias bir yaşına girdi. Hep beraber sağlıklı, mutlu senelere benim aşkım. Seni çok seviyoruz” şeklinde not düştü.

 Camelo Lopez, aynı fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından paylaşarak oğlunun doğum gününü kutladı. Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.