Songül Öden’in eşini canlandıracak isim belli oldu

29.12.2021
Songül Öden’in eşini canlandıracak isim belli oldu


Songül Öden'in eşini canlandıracak isim belli oldu

Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı 3. dizi “Oğlum”un çekimleri başladı. Ahmet Katıksız’ın imza attığı diziyi, Gökçen Usta yönetiyor.

İki çocuğun acıklı hikâyesinin çevresinde yaşanmış olan olayların mevzu edilmiş olduğu dizide Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz başlıca rolleri canlandırıyor.

Dizinin en etkili karakterlerinden Tuğrul görevi için de uzun süredir titiz bir cast görüşmesi yapılıyordu. TV100’ün haberine gore; Oğlum’da Songül Öden’in yaşam verdiği Zeynep’in de eşi olan Tuğrul’a yaşam verecek olan isim sonunda belli oldu.

Rol, son olarak Baraj dizisinde başrol oynayan ödüllü oyuncu Feyyaz Duman’ın oldu.

Oğlum dizisinde biri 6 diğeri, 12 yaşlarında Cem ve Kaan adlı iki çocuğun etkisinde bırakan hikayesi anlatılacak. Show TV de yayınlanacak olan Oğlum dizisinin ilk oyuncusu Canan Ergüder olmuştu. Canan Ergüder pedagog Demet rolüne yaşam verecek. Dizide sivil polis Sedat’ı Serhat Teoman canlandıracak. Oğlum dizisinde İlyas’ı Timur Acar, İlyas’ın eşi Melike’yi ise Nihal Yalçın oynayacak. Bilgisayar oyunu bağımlısı Cem’in anası Zeynep rolünü ise Songül Öden canlandıracak.

Son olarak 2019 senesinde Fox TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Bir Aile hikayesi isminde dizide rol alan meşhur isim Songül Öden, 3 çocuk anası olan bir hanıma yaşam vermişti. Ortalama olarak 3 senelik bir ara sonrasında ise Oğlum isminde dizi ile ekranlara dönüş meydana getirecek olan Öden, bilgisayar oyunu bağımlısı olan Cem’in anası rolünü üstlenen yaşam verecek.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir