Sons Of The Forest, ilk 24 saatte milyonlarca sattı!

26.02.2023
Sons Of The Forest, ilk 24 saatte milyonlarca sattı!


Endnight Games tarafınca geliştirilen ve The Forest’ın devamı niteliğindeki Sons Of The Forest, uzun bekleyişlerin peşinden geçtiğimiz gün erken erişime açıldı. Şimdi ise oyunun geliştiricisi, ilk satış rakamlarını deklare etti.

Sons Of The Forest, 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattı!

Hayatta kalma kategorisinin en yeni temsilcilerinden Sons Of The Forest, oyuncular tarafınca büyük ilgi ile karşılandı. O şekilde ki oyun erken erişim ile satışa açıldıktan dakikalar sonrasında Steam çöktü. Hatta platformun ödeme sistemlerinde bile sorun yaşandığına dair şikayetler yapılmış oldu.

Sons Of The Forest

Erken erişime açıldıktan 24 saat sonrasında Endnight Games’den ilk rapor geldi. Şirket, Twitter üstünden paylaşmış olduğu gönderide oyunculara teşekkür ederek, Sons Of The Forest‘ın ilk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattığını deklare etti.

Hogwarts Legacy, satış rakamlarında rekor kırdı! Ne kadar kazandırdı?

Hogwarts Legacy, satış rakamlarında üstün aşama elde etti! Ne kadar kazandırdı?

Warnes Bros. tarafınca gösterilen rapor, 2 hafta ilkin piyasaya sürülen Hogwarts Legacy ‘nin başarısını gözler önüne serdi.

Geliştiricisini mutlu eden oyun, Steam’deki yorumlara bakılırsa oyunculardan tam not aldı. Son verilere bakılırsa 28 bin 390 kişi araştırma yapmış oldu ve bunun yüzde 85’i fazlaca pozitif yönde.

Sons Of The Forest mevzusu, fiyatı ve sistem gereksinimleri

Oyunda vazife için bir adaya kurtarıcı olarak gönderileceksiniz. Buradaki amacınız yitik bir milyarderi bulmak. Organik bu süreçte ilk yapımdaki benzer halde hayatta kalmak için avlanmanız ve dışarıdaki varlıklardan korunmak için yapı inşa etmeniz gerekecek.

Sons Of The Forest

Mağaradan çıkıp korku salan Mutantlar, ilk oyuna kıyasla yapay zeka bakımından daha akıllı ve gelişmiş durumda. Bunlara karşı savaşmak için silahlar kullanabilirsiniz. Sons of the Forest’da mevsim sistemi de bulunuyor. Örnek olarak yaz ve ilkbahar aylarında yiyecek bulmak daha kolay. Ek olarak, oyunu çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Sons of the Forest, Steam’de 280,00 TL‘den satışa sunuldu. Oyun erken erişimden çıkmış olduğu zaman fiyatta bir değişiklik olabilir. Sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core I5-8400 yada AMD Ryzen 3 3300X
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB yada AMD Radeon RX 570 4 GB
 • RAM: 12 GB
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

Tavsiye Edilen

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core I7-8700K yada AMD RYZEN 5 3600X
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 1080 Ti yada AMD Radeon RX 5700 XT
 • RAM: 16 GB
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu iyi mi buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YouTube video

SDNShiftdelete.net
ETİKETLER: , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.