Sony parasız PlayStation 5 dağıtıyor: İşte o ülkeler!

16.02.2022
Sony parasız PlayStation 5 dağıtıyor: İşte o ülkeler!


Sony, neredeyse dünyanın her yerindeki oyuncuların parasız PS5 kazanabileceği oldukça hususi bir yarışma başlattı. Sony tarafınca duyurulan çekilişin kazananı, hem gerçek hem de sanal dünyada gizlenmiş 14 tane kodu bulanlar arasından seçilecek. Elde edilmiş her kod, bir konsolu güvence altına almak için kullanılabilir.

Japon teknoloji devinin başlatmış olduğu yarışma, önümüzdeki iki hafta süresince web, toplumsal medya ve gerçek dünyadaki beklenmedik yerlerde gizlenmiş 14 benzersiz kod ile yapılacak. Sony’nin duyurusuna gore kodları bulmak isteyenler film, müzik ve oyun sektörlerindeki etkinliklere bakmalı.

Sony, Horizon Forbidden West sayesinde yüz binlerce ağaç dikecek


Sony, Horizon Forbidden West yardımıyla yüz binlerce ağaç dikecek

Sony, Horizon Forbidden West oyununun çıkışıyla birlikte çevre dostu bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.

Sony’den parasız PS5 fırsatı

Sony’nin yeni duyurduğu parasız PS5 yarışmasının katılım koşulları ise oldukça kolay: 18 yaşından büyük ve parasız bir halde oluşturulan bir PSN hesabı olan tamamımız, parasız PS5 için kod aramaya başlayabilir. Kodu bulduktan sonrasında PlayStation Treat Codes sayfasına yazabilir ve kod doğruysa, ilgili probleminin kilidi açabilirsiniz. Doğru cevabı verdiğinizde ise PS5 almak için çekilişe katılacaksınız.

SDNShiftdelete.net

Sony Interactive Entertainment marka pazarlama direktörü Adam Grant tarafınca paylaşılan blog yazısında, “Önümüzdeki birkaç hafta süresince gözlerinizi dört açın, bu sebeple her kod aynı anda mevcut olmayacak. Ne kadar oldukça kod bulursanız, girmek ve kazanmak için o denli oldukça fırsatınız olacak! İpucu: İçerik oluşturucuların kanallarına göz atın.” ifadeleri kullanıldı.

Sony, çekiliş için sanal ve gerçek dünyayı harmanladığını söylese de, kod ayrıntılarını kovuşturmak için #PS5TREATCODES hashtag’inin takip edilmesini tavsiye etti. Tüm kodlar 15 Şubat ile 28 Şubat içinde yayınlanacak ve kodu bulanlar 7 Mart 2022’ye kadar yarışmaya katılabilecek.

Yarışmaya katılabilecek ülkeler içinde Türkiye’nin olmadığını belirtmek gerekiyor. Eğer aşağıdaki ülkelerden birindeyseniz parasız PS5 fırsatını kaçırmayın: Arjantin, Kanada, Şili, Meksika ve ABD, Hong Kong, Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İrlanda, Hollanda, Norveç, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Yeni Zelanda, Polonya, Birleşik Krallık.

Sony’nin bu acayip PS5 yarışmasıyla ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.