Asil’dan oldukca sert sözler: Biz sizin benzer biçimde LGBT evladı değiliz

29.08.2022
Asil’dan oldukca sert sözler: Biz sizin benzer biçimde LGBT evladı değiliz


İçişleri Bakanı Süleyman Asil, AK Parti’nin Türkiye için meydana getirecek oldukca işi bulunduğunu belirterek, “Cumhur İttifakı’nın Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var. Milletimizin Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var.” dedi.

Asil, Afyonkarahisar’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Zafer Meydanı’nda düzenlenen 30 Ağustos 1922-2022 Büyük Zafer’in 100. Yılı Etkinlikleri ve Afyonkarahisar Toplu Açılış Töreni’nde yapmış olduğu konuşmada vatandaşları selamladı.

AA-20220829-28757180-28757173-BUYUK_ZAFERIN_100_YILI_ETKINLIKLERI_VE_KUTAHYA_TOPLU_ACILIS_TORENI

“AMERİKA BAŞKANI DAHİL SIRAYA GİRECEKLER”

Türkiye’nin geleceğini Avrupa’nın belirlemeyeceğini vurgulayan Asil, “Vallahi millet belirleyecek, bu milletin bu yüce gönlü belirleyecek. Cenab-ı Tanrı’ın da izniyle inşallah Cumhurbaşkanımız balkon konuşmasına çıktığında ABD’nın başkanı dahil dünyanın tüm liderleri sıraya girecekler.” diye konuştu.

AA-20220829-28757180-28757175-BUYUK_ZAFERIN_100_YILI_ETKINLIKLERI_VE_KUTAHYA_TOPLU_ACILIS_TORENI

Asil, Askerin, polisin operasyona Ayetel Kürsi okuyarak çıktığını vurgulayarak, şu şekilde konuştu:

“Biz sizin benzer biçimde LGBT evladı değiliz, biz Ayetel Kürsilerin çocuğuyuz. Bu milleti tanımıyorlar. Birazcık ilkin Dumlupınar’dan geldik. Dumlupınar’da 19-20 yaşındaki evlatların bu ülke için babalarıyla birlikte iyi mi şehadete yürüdüklerine hep birlikte tanık olduk. Onlar, bu ülkeyi kolay bir ülke zannediyorlar asla kaygı etmeyin, asla merak etmeyin. Evet AK Parti’nin ülkemiz için meydana getirecek oldukca işi var. Cumhur İttifakı’nın Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var. Milletimizin Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için meydana getirecek oldukca işi var. 2023’e hazır mısınız? 2023’te sandıkları patlatmaya hazır mısınız? Tanrı bizi milletimize utangaç etmesin. Tanrı bizi size utangaç etmesin. Tanrı bizi gelecek nesillerimiz ve geçmişlerimize utangaç etmesin.” (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bahçeli, Alaattin Çakıcı'yla görüştüBahçeli, Alaattin Çakıcı’yla görüştü
Son dakika: Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş cumhurbaşkanı adayı olabilir mi? Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken yanıtSon dakika: Ekrem İmamoğlu yada Mansur Yavaş cumhurbaşkanı talibi olabilir mi? Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken cevap
10 ev yangında kül oldu! Evlerinin yanışını çaresizce izlediler... 'Hiçbir şeyimi kurtaramadım'10 ev yangında kül oldu! Evlerinin yanışını çaresizce izlediler… ‘Hiçbir şeyimi kurtaramadım’YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.