Spider-Man: Far From Home, Netflix’e geliyor! İşte tarih

20.04.2022
Spider-Man: Far From Home, Netflix’e geliyor! İşte tarih


Mart ayında Netflix’teki Marvel içeriklerinin Disney+’a geçeceği ortaya çıkmıştı. Yaşanmış olan bu gelişmenin peşinden Netflix’in ciddi bir kullanıcı kaybı yaşayacağı tahmin edilirken, şirket şimdi bombayı patlattı: Spider-Man: No Way Home’un önceki filmi Spider-Man: Far From Home, Netflix Türkiye’ye geliyor.

Serinin en yeni gösterime giren filmi Spider-Man: No Way Home (Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok), Aralık ayında gösterime girdi. Film dijitalde beklenenin aksine Disney Plus’ta değil; dağıtım haklarının sahibi Sony Pictures ile ABD’li yayınlanma platformu Starz arasındaki antak kalma gereği bir süre Starz’da yayınlanacak.

Disney’den Netflix’e ‘Recep İvedik 7’ golü!


Disney’den Netflix’e ‘Recep İvedik 7’ golü!

Meşhur komedi serisinin yeni gösterime giren filmi Recep İvedik 7 için emekler devam ediyor. Filmin dijital platformda yayınlanacağı öğrenildi.

Spider-Man: Far From Home, Nisan sonunda Netflix’te

Başrolde Tom Holland ve Zendaya’nın yer almış olduğu Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) filmi 30 Nisan’dan itibaren Netflix’te izlenebilecek. Columbia Pictures ve Marvel Studios ortak üretimi olan 2019 senesinde yapılmış süper kahraman filminin dağıtımını Sony Pictures üzerine alıyor.

spider-man far from home
Spider-Man: Far From Home, 30 Nisan’da Netflix’te

Chris McKenna ve Erik Sommers tarafınca yazılan Spider-Man: Far From Home’un yönetmenliğini Jon Watts üzerine alıyor. Film, Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker / Örümcek Adam’ın Avrupa’ya düzenlenen bir okul gezisindeyken Elementler ile yüzleşmek suretiyle Nick Fury ve Mysterio tarafınca işe alınmasını mevzu ediniyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin 23. filmi

Marvel Sinematik Evreni’nin 23. süper kahraman filmi olan Spider-Man: Far From Home, 2019’da ABD Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi. Görsel efektleri mevzusunda eleştirmenlerden övgü toplayan yapım, Sony Pictures’ın en yüksek kazanç icra eden filmlerinden biri olma özelliği taşıyor.

Örümcek Adam: Evden Uzakta ek olarak, dünya genelinde 1,1 milyar dolar kazanç ile 1 milyarın üstünde kazanç elde eden ilk Örümcek Adam filmi, 2019’un en yüksek kazanç icra eden dördüncü filmi ve tüm zamanların en yüksek kazanç icra eden yirmi dördüncü filmi oldu. Devam filmi ‘No Way Home (Eve Dönüş Yok)’ ise 17 Aralık 2021’de yayınlandı.

Sizler 30 Nisan’dan itibaren Spider-Man: Far From Home’u Netflix’te seyredebilirsiniz. Full HD için 57,99 TL’lik Standart pakete, 4K UHD için de 77,99 TL’lik Hususi pakete haiz olmanız gerektirme ettiğini de hatırlatalım.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.