Spider-Man oyunu yanlış fiyatla satışa çıktı!

03.08.2022
Spider-Man oyunu yanlış fiyatla satışa çıktı!


Valve, bazı bölgelerdeki kullanıcılara ulaşarak Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için ön siparişlerini iptal etmelerini ve yenilemelerini istiyor. Şirket oyunun ön siparişlerinde belirlenen fiyattan yanlışlıkla devasa yükseklikte bir bedelle satışa sunulmasının arkasından bu şekilde bir karar aldı.

Valve yapmış olduğu fiyatlandırma hatasından geri döndü

Meydana getirilen açıklama ile İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, İsviçre, İsrail, Norveç ve Polonya’daki kullanıcılar oyun siparişlerini iptal edip, oyunu tekrardan satın almak zorunda kalacaklar. Örümcek Adam oyunu için daha ilkin ön siparişlerin alınmaya başlandığı ülkelerde fiyat problemininin artık çözüldüğü ifade ediliyor.

Marvel’s Spiderman Remastered oynanış videosu çıktı!


Marvel’s Spiderman Remastered oynanış videosu çıktı!

Böylelikle oyunu daha ilkin yüksek fiyat üstünden sipariş eden kullanıcılar, ikonik oyuna oldukça daha uygun bir fiyat ile haiz olabilecekler. Bu fiyat farkının küçük bedeller bulunduğunu düşünmeyin. Oyunu tekrardan sipariş eden kişiler karşılarında averaj 12 dolar (bugünkü kur ile 215 TL) daha düşük bir fiyatla karşılaştılar.

Bahsi geçen ülkeler haricinde ise bu fiyat karmaşasının yaşanmadığı belirtiliyor. Bu yüzden bu bölge haricinde kalanların oyunu tekrardan satın almalarına gerek yok. Yaşanmış olan fiyat problemininin sebebi hakkında Valve’den ise herhangi bir açıklama yapılmış değil. Bir tek probleminin çözülmüş olması bu bölgede yaşayan oyunseverleri memnun etmiş benzer şekilde görünüyor.

Spider-Man Remastered oyunu bilgisayarlarla tam uyumlu bir halde geliyor. 12 Ağustos’ta çıkacak olan oyun için birçok kişi sıraya girmiş durumda. Tamamımız de Örümcek Adam’ın yeni oyununu merakla bekliyoruz. Spider-Man Remastered şu anda 499 TL’lik fiyat etiketine haiz. Yurt dışındaki fiyatı ise 59 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Açıkçası Spider-Man’in bilgisayarlara tekrardan dönüyor olması bizleri hakikaten sevindirdi. Peki siz yeni Spider-Man Remastered oyununu fiyata satın almak ister misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.