Steam sevilen oyun için düğmeye bastı!

13.04.2022
Steam sevilen oyun için düğmeye bastı!


Oyuncuların birincil oyun merkezi olan Steam, en büyük oyuncu kitlesine ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden sık sık indirim düzenlemeyi dikkatsizlik etmeyen şirket, yayıncılar ile antak kalma yaparak oyuncuların alabileceği seviyede fiyatlar belirliyor. Ülkemizdeki yaşanmış olan negatif döviz kurlarına karşın Valve yetkilileri “yayıncıların kendi kararları hariç” dolar kurunun 2.10 TL olarak kaldığını açıklamıştı. İnisiyatif alan geliştiriciler […]

Oyuncuların birincil oyun merkezi olan Steam, en büyük oyuncu kitlesine ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden sık sık indirim düzenlemeyi dikkatsizlik etmeyen şirket, yayıncılar ile antak kalma yaparak oyuncuların alabileceği seviyede fiyatlar belirliyor.

Ülkemizdeki yaşanmış olan negatif döviz kurlarına karşın Valve yetkilileri “yayıncıların kendi kararları hariç” dolar kurunun 2.10 TL olarak kaldığını açıklamıştı. İnisiyatif alan geliştiriciler belirlenen dolar/TL kuruna gore oyun/DLC’lerini satışa sunuyor.

Sevilen oyun yapımcısı, Blizzard ile birleşti!


Sevilen oyun yapımcısı, Blizzard ile birleşti!

Detroit: Become Human indirimle buluştu

Quantic Dream tarafınca geliştirilen ve gösterilen Detroit: Become Human 2019 senesinde çıkış yapmasına rağmen Haziran 2020 döneminde Steam mağazasına eklendi. Bir tek gene de Bu süre zarfında satın alındı ve hakkında birçok araştırma yapılmış oldu. Yapım toplamda 41 bin 589 incelemede yüzde 92 pozitif yorum aldı. 3 bin 328 oyuncu ise oyunu beğenmediklerini deklare etti.

Detroit: Become Human oyunu oyuncusunu makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu yakın bir gelecekte geçiyor. Oluşturulan hikayeler içinde en fazla dallara ayrılanlardan kabul edilen bu hikayede, verilen her bir karar oyunun sonucuna birebir etki ediyor.

Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım Steam Başarımları da içeriyor. Oyundaki belirli görevleri tamamlayarak açacağınız başarımları daha sonrasında profilinizde sergilemeniz mümkün oluyor.

Detroit: Become Human sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz yada AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz yada AMD FX-8350 @ 4.2GHz
Bellek: 8 GB RAM (Laptop kullanıyorsanız paylaşımlı bellek olmasından dolayı minimum 12 GB RAM önerilir)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 yada AMD HD 7950 3GB VRAM
Depolama: 55 GB boş disk alanı – SSD önerilir

Detroit: Become Human fiyatı ne kadar?

Düzgüsel şartlarda 142 TL satış fiyatı bulunan oyun meydana getirilen %50 indirimle birlikte 71 TL’den satılıyor. Söz mevzusu fiyatın son geçerlilik zamanı 18 Nisan olarak belirtiliyor.

Siz Detroit: Become Human hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilir yada SDN Forum Oyun alanımıza ışınlanabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.