Steam Türkçe Oyunlar Listesi | 3 Oyun

01.05.2020
Steam Türkçe Oyunlar Listesi | 3 Oyun

Steam Türkçe Oyunlar Listesi | 3 Oyun; Steam Türkçe oyunlar, Türk oyuncularının aramaları arasında yer alıyor. Sebebi ise daha kaliteli bir oyun deneyimi. Steam Türkçe yama ile birçok oyunu Türkçe yapma imkanı vermiş durumda. Fakat, oyuncular direkt olarak Türkçe online oyunlar vs. tarzında oyunlar istiyor. Bu nedenle de aramalarını sürdürüyor.

Bilindiği üzere Steam’da her ülkeye ait oyunlar var. Buna paralel olarak birçok dilde oyun mevcut. Fakat, bazı oyunların, Steam Türkçe dil desteği yok. Bu sebepten dolayı İngilizce veya başka bir dil bilgileri olamayan oyuncular Steam Türkçe oyunlar, aramasına girişti. Bunun sebebi elbette oyunu anlamaktı. Fakat, başka bir sebep daha var; oyunu kendi dilinizde oynamak, sizler her zaman iyi yerlere getirir. Unutmayın ki; anlayamadığınız oyunda başarılı olma şansınız çok düşük. Dilerseniz, Steam Türkçe oyunlar derlememize geçelim;

Steam Türkçe Oyunlar Listesi | 3 Oyun

Steam oyuncularının bildiği üzere oyunlar, Steam cüzdanı ve Steam cüzdan kodu ile alınıyor. Aşağıda belirtilen Türkçe Steam oyunları listesindeki oyunlardan herhangi birini bakiyeniz yettiği taktirde alabilirsiniz. Listemizdeki 2 oyun ücretli iken birisi Steam ücretsiz oyunlar kategorisinde.

ZULA

Türk yapımı Zula oyunu, şu sıralarda Türkiye’deki en popüler online oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda Zula parası ve Zula altını olmak üzere iki çeşit para türü var. Zula altınını gerçek para ile alabiliyorsunuz. Zula parası ise oyun içerisinden elde ediliyor. Bütün listedeki silahları veya ekipmanları Zula parası ile şansınız mevcut. Türkçe dil, Türkiye’den haritalar ile güzel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Mount & Blade: Warband

Kalradya şehri ile başlanan serüvende kral olma şansınız bile var. Bu oyunda karakterinizi oluşturup, hak aramak için yola koyuluyorsunuz. Krallık hakkı uğruna vereceğiniz bu savaşta, öldüreceksiniz, ticaret yapacaksınız, kaleler basacaksınız ve askerler toplayacaksınız. Oyunun iki oynanış stili var. Birisi Tps görüş açısı diğeri ise harita üzerinde. Mount & Blade: Warband oyunu ücretlidir.

Monochroma

1950 li yıllarda bir şirket, robot yapımına başlar. Robot yaptığı yerlerin yakınında ise 2 kardeş gezinirler, fırtınanın bastırması üzerine 2 kardeş bir depoya girer. O depo, robotların yapıldığı depodur ve görmemeleri gereken şeyleri görürler. İşte oyun burada başlar… Monochroma oyunu ücretlidir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir