Yapay zeka destekli Oral-B iO 9 incelemesi! – Teknoloji Pusulası

22.12.2021
Yapay zeka destekli Oral-B iO 9 incelemesi! – Teknoloji Pusulası


Ağız ve diş sağlığı alanında güncel teknolojiye haiz ürünleri ile tanınan Oral-B’nin yeni iO 9 serisi şarjlı diş fırçası incelemesi ile sizlerleyiz.

Oral-B iO 9 şarjlı diş fırçası araştırma!

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Oral-B iO 9 şarjlı diş fırçası satın almak için: https://bit.ly/3qiBYlZ

Görkemli temizlik hissi ve kırılgan fırçalama deneyimi sunan yeni Oral-B Series 9 kablosuz diş fırçası, yapay zeka desteği yardımıyla ağız içinde hangi bölümün ne kadar iyi fırçalandığını mobil uygulaması aracılığı ile sizlere gösteriyor.

Oral-B iO Series 9, 4 tane Oral-B iO Ultimate Clean yedek fırça başlıkları ve kablolu Power2Go şarjlı seyahat çantası ile kutusundan çıkıyor. Kişiselleştirilmiş fırçalama için günlük temizleme, beyazlatma, diş eti bakımı, kırılgan, yoğun, süper kırılgan ve dil temizleme olarak 7 değişik akıllı moda haiz olan kablosuz diş fırçası, gerçek zamanlı olarak etkileşimli renkli ekrana haiz.

3 boyutlu diş takip edeni ile artırılmış gerçeklik vasıtasıyla her dişin yüzeyini haritalayarak tam bir temizlik sağlıyor. iO 9, genel olarak Oral-B iO serisi yedek başlıklarıyla da uyumlu. Fırçalama alışkanlıklarınız ve diğeri istatistikleriniz ise bluetooth bağlantısı yardımıyla Oral-B uygulamasında görüntülenebiliyor.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.