Süper Lig gösterim ihalesi için 46 şirket şartnameyi aldı

12.02.2022
Süper Lig gösterim ihalesi için 46 şirket şartnameyi aldıTürkiye Futbol Federasyonu’ndan meydana getirilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye Futbol Federasyonu tarafınca 2022-2023 ve devam eden futbol sezonlarını kapsayan TFF Süper Lig ve TFF 1. Lig Müsabakaları Gösterim Haklarının devri için düzenlenecek ihaleye ilişkin olarak, 20 Ocak 2022 tarihinde süregelen ihale dokümanlarını alma süreci tamamlanmıştır. Bu süreçte, gösterim ihalesine katılabilmek için 36 tanesi yurt dışından olmak suretiyle toplam 46 şirket; IMG Media şirketi danışmanlığında İhale Komisyonu tarafınca belirlenen gösterim hakkı paketlerine ilişkin ihale şartnamesini edinmiştir. İhale sürecinde, ihale şartnamesini alan firmalardan gelen tüm sorular cevaplanmış; ilgili sual ve cevaplar, ihale şartnamesini alan tüm firmalarla paylaşılmıştır. Söz mevzusu firmalar tekliflerini, 14 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 14:00’e kadar, elden yada e-mail yöntemiyle Deloitte Türkiye yetkililerine teslim edebileceklerdir. Bununla beraber 14 Şubat Pazartesi günü elden verilecek tekliflerin, Riva TFF Hasan Doğan Ulusal Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri adresinde Deloitte Türkiye yetkililerine teslim edilmesi gerekmektedir. Noter tarafınca oluşturulan teklifler, değerlendirilmek suretiyle Kulüpler Birliği Vakfı ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafınca oluşturulan İhale Komisyonuna sunulacaktır. İhale Komisyonu teklifleri değerlendirecek olup, şartnamede yer almış olduğu şeklinde ihalenin sonuçlandırılması için 21 Şubat zamanı hedeflenmiştir.”YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.