Süper Lig’de 4 haftanın programı açıklandı

17.02.2022
Süper Lig’de 4 haftanın programı açıklandı



Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 27, 28, 29 ve 30. hafta müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonunun web sitesinden meydana getirilen açıklamaya nazaran, ligde 4 haftalık program şu şekilde:

27. HAFTA

25 Şubat Cuma:

20.00 Adana Demirspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Adana)

20.00 Trabzonspor-Yukatel Kayserispor (Şenol Güneş)

26 Şubat Cumartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-VavaCars Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Koleji 4 Eylül)

27 Şubat Pazar:

13.30 Altay-Gaziantep FK (Alsancak Mustafa Denizli)

13.30 GZT Giresunspor-Göztepe (Çotanak)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-İttifak Tüm ortaklık Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Atakaş Hatayspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Nef)

28 Şubat Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

28. HAFTA

4 Mart Cuma:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Yeni Malatya)

5 Mart Cumartesi:

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Gürsel Aksel)

16.00 Çaykur Rizespor-GZT Giresunpor (Çaykur Didi)

19.00 İttifak Tüm ortaklık Konyaspor-Galatasaray (Medaş Konya Büyükşehir)

6 Mart Pazar:

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Altay (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor (Kalyon)

20.00 Yukatel Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)

29. HAFTA

12 Mart Cumartesi:

13.30 Atakaş Hatayspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Yeni Hatay)

16.00 Altay-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Trabzonspor-Göztepe (Şenol Güneş)

13 Mart Pazar:

13.30 Yukatel Kayserispor-İttifak Tüm ortaklık Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

16.00 Adana Demirspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Adana)

16.00 Medipol Başakşehir-Fraport TAV Antalyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

14 Mart Pazartesi:

20.00 GZT Giresunspor-Gaziantep FK (Çotanak)

20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Nef)

30. HAFTA

18 Mart Cuma:

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Yukatel Kayserispor (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

20.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)

19 Mart Cumartesi:

13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

16.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Gürsel Aksel)

16.00 Adana Demirspor-Medipol Başakşehir (Yeni Adana)

19.00 Beşiktaş-Atakaş Hatayspor (Vodafone Park)

20 Mart Pazar:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Altay (Bahçeşehir Koleji 4 Eylül)

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-GZT Giresunspor (Antalya)

16.00 Gaziantep FK-Galatasaray (Kalyon)

19.00 Fenerbahçe-İttifak Tüm ortaklık Konyaspor (Ülker)



YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.