Survivor Yunus Emre Özden Kimdir? Hayatı ve Biyografisi

31.05.2020
Survivor Yunus Emre Özden Kimdir? Hayatı ve Biyografisi

Survivor eleme adayları içerisinde yer alan Yunus Emre, son zamanlarda takım arkadaşları ve rakiplerle yaşadığı kavgalar ve gergin anlar ile gündeme geldi. Özellikle de karşı takıma olan agresif davranışları, tüm Türkiye’nin dikkatini çekmiş durumda. Peki, bu kadar polemik ile gündeme gelen Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Hayatı nedir? İşte detaylar…

Yunus Emre Özden Hayatı

29 Mart 1993 yılında İstanbul’da doğan ve günümüzde de Silivri’de yaşayan Yunus Emre Özden’in annesi Filiz Özdendir. Filiz Özden ise ev hanımıdır. Yunus Emre Özden’in babası ise Yenibosna – Silivri hattı arasında şoförlük yapmaktadır. Bir kız kardeşi olan Yunus Emre, açıköğretim üzerinden ulaştırma ve lojistik bölümünü okumaktadır.

Yaşamı boyunca okulu sevemediğini dile getiren Yunus Emre Özden, bunun sebebini aldığı kilolara bağlıyor. Lisede aşırı kilolu olduğunu ve bu kiloları yüzünden de insanların onunla dalga geçtiğini dile getiren Yunus Emre, bu yüzden dolayı da okulu bir türlü sevemediğini söylemektedir. Fakat, yaşamının ilerleyen döneminde hırsından dolayı kendi imkanları ile kilo veren Yunus Emre, henüz 17 yaşındayken modellik yapmaya başlamış ve 18 – 19 yaşlarında ise Fashion Week’lerde çıkmıştır. Küçüklüğünde ise sürekli olarak dövüşçü olmak istediğini ve ailesinin buna izin vermediğini belirtmiştir.

MMA federasyonunun dahi hocam dediği manken olan dövüşçünün bir de yaşam felsefesi var. Yunus Emre Özden’in yaşam felsefesine göre yaşanılan başarısızlıklar da pes edilmemelidir. Aksine, yaşanılan başarısızlıklar karşısında her zaman bir başarı aranmalıdır. Bu başarısızlıklar içerisinde başarılar çıkarılmalıdır.

Türkiye’de Tepki Çekti

Adaların birleşmesinden sonra söylediği sözlerle Survivor izleyicilerinin de tepkisini çeken Yunus Emre Özden şu ifadelerde bulundu; “Mert abinin bize bıraktığı mirasta oturmalarını istemiyorum. Öyle bir şey yaparlarsa çileden çıkarım. Orası Sercan abi ve bana geldi. Deniz manzaralı en güzel yeri de kendimize ayırdık. Hassas olmazlarsa hassaslaştıracağım. Kötü kokular geliyor burnuma” Bu sözler uzun süre sosyal medyada konuşulacak gibi duruyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir