Suudi Arabistan’da otomobille çarptıkları kişiyi gasp ettiler

24.01.2022
Suudi Arabistan’da otomobille çarptıkları kişiyi gasp ettilerSuudi Arabistan’da iki hırsız, camiden çıkan bir kişiye ilkin otomobille çarptı, hemen sonra gasp etti.


Suudi Arabistan'da arabayla çarptıkları kişiyi gasp ettiler

Suudi Arabistan’da geçtiğimiz perşembe günü garip bir gasp vakası yaşandı.

İki hırsız, sabah namazından çıkan bir kişiye ilkin otomobille çarparak yere düşürdü arkasından gasp etti. Yere düşen insanın cebindeki tüm parayı çalan hırsızlar, hemen sonra adama çarptıkları araçla vaka yerinden uzaklaştı.

OLAY ANI KAMERADA

Akıllara durgunluk veren gasp anı ise çevrede bulunan {güvenlik kamerası} tarafınca anbean kayıt altına alırken, toplumsal medyada söz mevzusu görüntüler gündem oldu.

Toplumsal medya kullanıcıları hırsızların bir an ilkin yakalanması ve cezalandırılması için yetkililere çağrıda bulunmuş oldu.

Suudi Arabistan’da ilkin otomobille çarptılar sonrasında gasp ettiler VİDEO

Suudi Arabistan da arabayla çarptıkları kişiyi gasp ettiler #1

Suudi Arabistan da arabayla çarptıkları kişiyi gasp ettiler #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.