Sylvester Stallone Cehennem Melekleri’nde son kez rol alacak

Sylvester Stallone, dördüncü filmde Cehennem Melekleri’nde son olarak rol alacak. Duyuruyu, geçen hafta Instagram’da yayınlanan ve Stallone’un …

19.10.2021
Sylvester Stallone Cehennem Melekleri’nde son kez rol alacak

Sylvester Stallone, dördüncü filmde Cehennem Melekleri’nde son olarak rol alacak. Duyuruyu, geçen hafta Instagram’da yayınlanan ve Stallone’un son çekim gününde The Expendables 4 setinde dolaştığı görülen bir videoyla yapıldı. Stallone, seriden ayrılma kararından sonra, başrolü Jason Statham’a ve yetenekli ellerine devretmeye hazır olduğunu söyledi.

“Eylem kendini zaten belli eder”

Üç kez Oscar adayı olan sanatçı, daha sonra Cehennem Melekleri serisindekiler de dahil olmak üzere tüm projelerine getirmek istediği “kalp, enerji ve mizah” üzerine bir şeyler söyledi. Stallone, “En büyük şey, filmlere eğlence sağlayabilmek, çünkü, başarılı filmlerimde aktarmaya çalıştığım şey insan dokunuşu. Eylem o kadar da değil, eylem kendini zaten belli eder. Bu sadece izleyiciyle, misyon ne olursa olsun, eldeki karakterlerle özdeşleşebilecekleri bir şekilde verilebilir” dedi ve mesajını “bir sonraki mücadeleyi kabul etmeye hazırlandığını” söyleyerek bitirdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.