Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri?

05.05.2020
Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri?

Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri; Dünyanın hızla dijitalleşmeye başlaması ile birlikte internet hızı büyük bir önem kazandı. Her kullanıcı hızlı ve uygun ve en önemlisi de taahhütsüz internet arayışındadır. Ancak, bu noktada çeşitli engeller ile karşılaşmaktadır. Bu engellerden en büyüğü ‘taahhüt’ tür. Taahhüt, internet sağlayıcısının belirlediği süre boyunca o firmada kalmanız anlamına gelir. Eğer, belirtilen süre dışında hizmeti iptal ettirmek isterseniz, büyük para cezaları ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü, sizinle bir sözleşme imzalanır ve o sözleşmeye uymak  zorundasınız.

Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri (Paketleri)

Bu başlık altında taahhütsüz internet paketi ve tarife arayışınıza cevap vereceğiz. Listemizdeki 3 firma ve 3 paketi sizler için derledik. Aşağıda verilen paketler ve tarifeler haricinde firmaların başka paketleri ve tarifeleri de vardır. Firmaların internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom – NET Paket

Türk Telekom, taahhütsüz internet sunan nadir firmalardan. Bu pakette 4 Mbps’ye kadar hız alabilirsiniz. Aylık kullanım kotası ile 20 GB ile sınırlandırılmış. Türk Telekom taahhütsüz internet paketinin fiyatı ise 85 TL.

TurkNet – Özgür İletişim Paketi

TurkNet taahhütsüz interneti en baştan beri kullanıcılarına sunuyordu. Bu firmada tek bir paket var ve o pakette taahhütsüz. Paket içerisinde 100 Mbps internet hızına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu paketteki kullanım sınırsız düzeyde. Pakette ayrıca her yöne 1000 dakika konuşma hakkı da sizlere tanınıyor. TurkNet taahhütsüz internet paketinin fiyatı ise 75,99 TL.

 Millenicom – Avantajlı Özgürüm Kampanyası

Millenicom taahhütsüz internet paketi, 16 Mbps’ye kadar internet hızı sunmaktadır. Millenicom da sizi kısıtlayacak herhangi bir kota da bulunmuyor. Eğer, evinizde sabit hat varsa isteğinize bağlı olarak sabit hat hizmeti de alabilirsiniz. Millenicom taahhütsüz internet paketinin fiyatı ise 74,90 TL. Eğer, dilerseniz firma içerisinden başka paketlerden de faydalanabilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri

Taahhütsüz İnternet Tarifeleri Hangileri

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir