Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı

30.01.2022
Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttıEvini balta ile basan takıntılı hayranının özgür bırakılmasına isyan eden Aleyna Tilki, “Özgürce evime atlayan insanlara ceza verin ya da bana tabanca verin” dedi.


Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı

Aleyna Tilki’nin takıntılı bir hayranı, bir ay ilkin genç popçunun evini buldu.

Siteyi çevreleyen dikenli telleri aşan takıntılı şüpheli, Tilki’nin kapısına dayandı.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDI

Yakınma üstüne yakalanan ve adının Muhammed Erkam Akman olduğu öğrenilen şüpheli, ertesi gün adli denetim şartıyla özgür kaldı.

Korku yaşayan ve bu yüzden evini değiştiren Aleyna Tilki, hayranının özgür kalmasına adeta isyan etti.

Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı #1

“BANA SİLAH VERİN”

Twitter’dan tepkisini dile getiren müzisyen dikkat çeken ifadeler kullandı.

Aleyna Tilki, öncelikle “Beni evime baltayla gelmekle tehdit eden kişi şimdi evimi bulamadığı sürece özgür mi gezecek? İş bana mı kaldı? Bana kaldıysa o baltayla yapabileceklerimi söylemek istemiyorum. Beni tehdit eden, özgürce evime atlayan insanlara ceza verin ya da bana tabanca verin. Evde korumayla uyuyamam. Benim de bir hayatım var.” diye yazdı.

Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı #2

“KİMSEDE TIK YOK”

Hemen sonra “Yoğurdu suyla karıştırınca ayran olabileceğini haber verdiğimde tüm Türkiye bunu konuştu!  Ölüm tehditleri diyorum, evime kadar girebilen insanoğlu diyorum kimsede tık yok. Tarifimi yargılayanlar, bir insanoğlunun canının tehlikede olmasını yadırgamıyorlar bile…” tweet’ini atan müzisyen, şikayetini yineleyeceğini aktardı.

Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı #3

“ŞİMDİ BU CEZA ALMAYACAK MI?”

Genç popçu son olarak “Şimdi bu insan ceza almayacak mı? Alacak. Güvenlik müdürü sağ olsun aradı. Tekrardan herkesten şikayetçi olacağım. Gerekenin yapılmasını umuyorum.” diyerek bir nebze olsa öteki fanatiklerinin yüreğine su serpti.

Takıntılı hayranı Aleyna Tilki’yi çıldırttı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.