Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Buket Aydın’dan evlilik açıklaması

02.04.2022
Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Buket Aydın’dan evlilik açıklamasıToplumsal medyadan takipçilerinin, “İkinci bir eşiyle olan evliliği düşünüyor musunuz?” sorusuna cevap veren Buket Aydın, “Niçin düşünmeyeyim doğru şahıs ile olursa evlilik güzel bir şey” dedi.


Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Buket Aydın'dan evlilik açıklaması

Gazeteci Buket Aydın, son zamanlarda hem yapmış olduğu program hem de toplumsal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Toplumsal medya üstünden yürekli karelerini gösteren ve hususi yaşamı ile gündeme getirilen Aydın, takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Instagram hesabı üstünden soru-cevap meydana getiren ve binlerce sual alan Aydın, içinden seçtiği bazı sorulara içtenlikle yanıt verdi.

Aydın’ın evlilikle ilgili soruya verdiği yanıt ise takipçilerinin dikkatini çekti ve tekrardan evliliğe “yeşil ışık” olarak algılandı.

BUKET AYDIN’DAN SORU-CEVAP

Toplumsal medyayı etken bir halde kullanan Buket Aydın, Instagram hesabı üstünden takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Aydın Instagram’ın öykü kısmından takipçilerinin “İkinci bir eşiyle olan evliliği düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Niçin düşünmeyeyim doğru şahıs ile olursa evlilik güzel bir şey.” dedi.

Fanatiklerine verdiği bu yanıt üstüne Buket Aydın’ın evlilik için hemen hemen doğru bir kişiyi bulamadığı sadece bulduğunda ikinci bir evliliğe sıcak yapmış olduğu yorumları yapılmış oldu.

Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Buket Aydın dan evlilik açıklaması #1

OYUNCULUKLA İLGİLİ SORUSUNA NET YANIT

Sual-cevaba devam eden Buket Aydın, “Ekrana yüzünüz oldukça yakışıyor. Oyunculuk (dizi ya da film) teklifi aldınız mı? İster misiniz? sorusuna, Asla düşünmüyordum. Fakat artık “asla” dememeyi öğrendim” diyerek yanıt verdi.

Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Buket Aydın dan evlilik açıklaması #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.