Taksi bulma aplikasyonu ‘TAKSİM’ uygulamasının tanıtımı yapılmış oldu

21.12.2021
Taksi bulma aplikasyonu ‘TAKSİM’ uygulamasının tanıtımı yapılmış oldu


Taksi bulma aplikasyonu 'TAKSİM' uygulamasının tanıtımı yapıldı

Yeşilköy’de bir otelde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu “Bizim öz malımız olan ulusal yerli aplikasyonu yapmak. Bunun da hazırlığını yaptık. Artık kamuoyuna duyuruyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Dijital uygulamamızın aplikasyonunun adı “TAKSİM” iyi mi beğendiniz mi, Aplikasyonumuz nedir, Bölme nedir ben bu mevzuda detaylı data vermek isterim. Teknolojiye ayak uyduracağız dünyada örnek bir aplikasyonla hizmet vermiş olacağız” dedi.

Aksu, “Bölme nedir? Taksi kimin taksisi, bizim taksimiz. Internasyonal isim de güzel gezim bölgesi Bölme. Bölme nedir? Taksi sürücüleri ile müşterilerini dijital ortamda buluşturan uçtan uca taksi hizmetinin mobil uygulama çözümüdür. Taksi sürücülerinin cep telefonlarına yükleyeceği bölme sürücü vasıtasıyla sisteme dahil olduğu yolcuların bölme uygulaması ile en yakın uygun taksiye ulaşabildikleri dijital taksi platformudur. En yakın taksiyi kolayca gören, size en yakın taksiyi çağırma imkânı sunuyor. Taksiyi çağırmadan ilkin gideceğiniz yerin taksi ücretini evvelde görebilirsiniz. Taksi türlerine nazaran seyahat ücretini görebilir ve seçebilir ya da görebilirsiniz. Ödeme türü olarak nakit ödeme ya da kredi kartını tercih edebilirsiniz” ifadelerini kullandı.  

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.