Taner Taşkın: 41 puan yaptık, memnunuz

30.04.2022
Taner Taşkın: 41 puan yaptık, memnunuzTaşkın, maçın peşinden düzenlenen basın toplantısında, “Hamdolsun bugün bu sıcak havada bu şekilde bir yengi yaşadık, şükürler olsun. Üç haftadan beri galip gelemiyorduk, mental olarak da morallerimiz bozuktu. Geçen hafta Ümraniye’de iyi oynayarak kaybeden bir takımımız vardı. Bunun dönüşünün iyi olacağını tahmin edebiliyorduk.” dedi.

Taşkın, 10 haftalık yenilmezlik serisinden sonrasında 3 maç yenik oldukları için takımda bir düşüş beklediklerini ifade ederek, şunları dile getirdi:

“Bugün oyuncularımdan hem oyun olarak hem skor olarak iyi bir dönüş istiyordum. Rabbime şükürler olsun bugün bunu başarabildik 41 puan yaptık. Düzgüsel şartlarda 41 puanla ligi garantilemiş olman lazım. Fakat alttaki takımların yukarı doğru çıkış yapmaları bilhassa Altınordu’nun muhteşem bir çıkış yapması barajı yükseltti. 45 puan kurtarmış olur bir puan benzer biçimde gösteriyor, dört haftamız var, iki içeride iki dışarıda oynayacağız. Maksimum puanları toplayacağız, biz bu şekilde oynadığımız sürede arzu ettiğimiz puanlar ne olursa olsun hanemize yazılacaktır.”

Menemenspor cephesi

NasaDoge Menemenspor Teknik Sorumlusu Dilaver Mutlu da maçı kaybettikleri için mutsuz olduklarını belirterek, “Zor bir deplasman maçıydı. Buraya gelirken puan ya da puanlar almak istiyorduk. Rakibimizle aramızdaki puan farkını kapatmak yada en fena bir puanlık farkı tutmak istiyorduk, olmadı kaybettik. İçeride iki maçımız var. Ilk olarak Tuzlaspor müsabakasını kazanarak yine üst tarafa doğru çıkmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.