Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyor

28.01.2022
Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyorGüzel oyuncu Biran Damla Yılmaz meslektaşı Tansel Öngel’le yakınlaştığı ve ikilinin yeni bir aşka yelken açmış olduğu öğrenildi.


Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyor

Biran Damla Yılmaz, yeni bir aşka yelken açtı. İlker Kaleli’yle ayrıldıktan sonrasında Deniz Can Çelik’le yaz aşkı yaşayan güzel oyuncu, şimdilerde kalbini meslektaşı Tansel Öngel’e kaptırdı.

YARIŞMADA YAKINLAŞTILAR

İddiaya nazaran geçtiğimiz hafta “Maske Kimsin Sen?” çekimde bir araya gelen ikili, set haricinde da görüşmeye başladı. Çiftin aşkını ise bir arkadaşlarının yapmış olduğu paylaşım ele verdİ.

“Masumlar Apartmanı” dizisinde ‘Naci’ karakterini canlandıran Öngel’i spor salonunda da yalnız bırakmayan Yılmaz’ın mutlu halleri arkadaşlarının objektifine de yansıdı. Birbirini tanıma aşamasında olan ikilinin, ilişkilerini şimdilik yalnız yakın arkadaşlarına açıkladıkları öğrenildi.

Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyor ViDEO

Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyor #1

Tansel Öngel ile Biran Damla Yılmaz aşk yaşıyor #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.