Ziraat Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındı

30.01.2022
Ziraat Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındıZiraat Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevinden alınırken, yerine eski Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın atandı.


Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındı

Ziraat Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın görevden alındığı açıklandı.

FAHRETTİN POYRAZ KİMDİR

Görevden alınan Poyraz, 22-23 ve 24. dönemlerde AK Parti Bilecik Milletvekili olarak vazife yapmıştı. Poyraz, Aralık 2017’den bu yana Ziraat Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü görevindeydi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındı #1

HÜSEYİN AYDIN KİMDİR

Göreve yeni getirilen Hüseyin Aydın ise Halk Bankası ve Ziraat Bankası’nda genel müdürlük görevlerinde bulunmuş oldu. Bankalar Birliği Başkanlığı yapmış oldu.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındı #2

Ziraat Kredi Kooperatifleri çiftçilere yönelik faaliyetlerinin yanı sıra 2017’den itibaren besin başta olmak suretiyle bir oldukça üründe fiyat dengesi sağlamak amacıyla açmış olduğu marketlerle perakende sektöründe de yer ediniyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz görevden alındı #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.