Tarkan’dan Fatma Girik, paylaşımı

25.01.2022
Tarkan’dan Fatma Girik, paylaşımıMeşhur sanatçı Tarkan da, toplumsal medya hesabından Fatma Girik’in fotoğrafını paylaşarak Bir efsaneyi daha kaybettik.İçim bir başka yandı dedi.


Tarkan'dan Fatma Girik, paylaşımı

Uzun süredir Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Poşet Mahallesi’nde yaşayan, ortalama 6 ay ilkin tedavi için İstanbul’a giden Türk sinemasının meşhur yıldızı Fatma Girik dün sabah saatlerinde tedavi görmüş olduğu hususi bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi.

Sanatçının ölümünü Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin duyurdu. Girik’in ölümü, tüm sanatçı dostlarını ve sevenlerini derinden üzdü. Ölüm haberinin duyulmasının peşinden pek fazlaca meşhur isim toplumsal medya hesaplarından Girik için taziye mesajlarında bulunmuş oldu.

“BİR EFSANEYİ DAHA KAYBETTİK”

Son olarak, meşhur sanatçı Tarkan’dan da bir Fatma Girik paylaşımı geldi. Girik’in bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Tarkan, “Bir efsaneyi daha kaybettik. Fatma Girik’in ölüm haberiyle içim bir başka yandı. Onun yeri hepimizde bir başkaydı galiba. Oyunculuğundaki ustalık, gerçeklik ve içtenlik, dünyadaki onurlu, erdemli ve ahlaklı duruşu ile kalplerimizde ilelebet yaşayacak, asla hatırlanacak o. Nurlar, ışıklar içinde uyu sevgili Fatma Girik… Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim…”

Tarkan dan Fatma Girik, paylaşımı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.