TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri içinde

10.03.2022
TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri içindeTAV havalimanları, ACI World tarafınca ASQ ödüllerine layık görüldü.


TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri arasında

Dünya Havalimanları Konseyi (ACI World) üyesi havalimanlarına yolcu memnuniyetini, iş performansını ve havalimanı hizmet standardını ölçmek meydana getirilen anketlerin sonucunda TAV Havalimanları’nın işlettiği İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Medine, Tiflis ve Üsküp havalimanlar,  ASQ ödüllerinde en iyi havalimanları içinde yer aldı.

EN İYİ HAVALİMANI

İzmir Adnan Menderes ve Üsküp havalimanları, Havalimanı Hizmet Kalitesi (Airport Service Quality ASQ) programı kapsamında kendi kategorilerinde “en iyi havalimanı” ödülüne layık görüldü.

EN İYİ HİJYEN UYGULAMALARI

İki havalimanı hem de, Ankara Esenboğa, Tiflis ve Medine havalimanlarıyla beraber, salgın döneminde eklenen “en iyi hijyen uygulamaları” kategorisinde ödüllendirildi.

ACI World tarafınca yolcu değerlendirmeleriyle belirlenen ödüller, 13-15 Eylül 2022’de Krakow’da düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek.

“15 HAVALİMANINDA TOPLAM 52 MİLYON YOLCUYA HİZMET VERDİK”

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Havalimanları Havalimanları Grup Başkanı (COO) Kürşad Koçak, “TAV olarak 2021’de sekiz değişik ülkede işlettiğimiz 15 havalimanında toplam 52 milyon yolcuya hizmet verdik. Etkinlik gösterdiğimiz her ülkede yolcularımızın gerekseme ve beklentilerini yakından takip ederek en iyi gezi deneyimini sunmak için çalışıyoruz.” dedi.

TAV’ın beş havalimanı dünyanın en iyileri arasında #1

“NOTU YOLCULAR VERDİ”

ACI World Genel Direktörü Luis Felipe de Oliveira ise, “Satın alan deneyiminde mükemmelliği gösteren ve dünyanın dört bir tarafındaki havalimanları için bu konudaki en üst seviyeyi gösteren ASQ Ödülleri’ndeki başarısı sebebiyle TAV Havalimanları’nı kutlama ediyorum. Yolcular notunu verdi ve TAV Havalimanları ekiplerinin pandemi dönemindeki sıkıntılı koşullarda üstün bir satın alan deneyimi sunmak mevzusundaki başarıya ulaşmış çabalarını ödüllendirdi.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.