Telefon Hızlandıran Uygulamalar

02.05.2020
Telefon Hızlandıran Uygulamalar

Telefon hızlandıran uygulamalar; Telefon hızlandırma, en çok oyun severler tarafından aranan soru  haline geldi. Bu makalemizde telefon hızlandıran uygulamalar ile bu sorunu çözüme kavuşturacağız. Genellikle telefon Android kullanıcılarının şikayet ettiği telefon yavaşlığı, son zamanlarda güncellemelerin de gelmesi ile birlikte sıkça gündeme gelmeye başladı.

Tabi ki bunun sebebi sadece sıkça güncelleme gelmesi değil. Cihazda yüklü ve gereksiz olan bazı uygulamalar, belirli periyotlarla kendini günceller. Böylelikle telefonunuzda gereksiz yer kaplamaya başlar.  Bu sebepten dolayı akıllı telefonunuzun yavaşlamasını modeline veya hafıza durumuna bağlamadan önce lütfen gerekli tetkikleri yapın.

İlk olarak telefon hız testi ile telefon hızınızı ölçün Telefon hızı hakkında yeterli bilgiye sahip olduktan sonra aşşağıda belirteceğiz telefon hızlandıran uygulamalar listemize göz atın. Telefon hızlandırıcı niteliğinde olan bu uygulamalar ile telefonunuz hızlanacaktır.

Telefon Hızlandıran Uygulamalar Listesi

Telefon hızlandırıcı apk uygulamalar var fakat biz bunları tavsiye etmiyoruz. Store mağazasından indireceğiz uygulamalar daha güvenli ve daha işlevli olacaktır. Dilerseniz, telefon hızlandırma konusunda sizlere yardımcı olacak telefon hızlandırma uygulamaları listemize geçelim;

1.Flies By Google

Files uygulaması sizin, cihazda olan tüm dosyalara ve görüntülere ulaşmanıza olanak tanır. Bütün dosyalar elinizde olduğu için işinize yaramayan materyalleri kolayca silebilirsiniz. Google Files kullandığınızda silme işlemlerini hem pratik hem de kolay bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Telefon hızlandırma işinde yeniyseniz, bu uygulamayı ilk olarak deneyebilirsiniz.

2.Narton Clean

Narton’un antivürüs uygulamasını herkes bilir. Narton Clean uygulaması da yine aynı yapımcıdan üretilmiş. Narton, yaptığı bu uygulama ile gereksiz dosyaları telefondan silerek belleği rahatlatıyor. Eğer, Narton kalitesini biliyorsanız, denemenizde fayda var.

Telefon Hızlandıran Uygulamalar

Telefon Hızlandıran Uygulamalar

3.Speed Booster

Clean Master’i herkes bilir. Bu uygulamanında yapımcısı tarafından piyasaya sürülen Speed Boster, telefon hızlandırıcı özelliği taşıyor. Düşük performansa sahip telefonları olan kişilerde rahatlıkla bu uygulamayı kullanabilirler.

4.Clean Master

En köklü telefon hızlandıran uygulamalar arasında yer alan bu uygulama çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Ürünler Türkçe desteği var. Telefon hafızası düşük olan kişiler listemizdeki diğer uygulamalardan faydalanabilir. Bu uygulama biraz daha fazla yer kaplıyor diyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.