Telifsiz Müzik Siteleri Hangileri?

01.05.2020
Telifsiz Müzik Siteleri Hangileri?

Telifsiz müzik siteleri hangileri; Telifsiz müzikler, birçok içerik üreticisi tarafından aranıyor. Özellikle Telifsiz müzikler ücretsiz olması sebebi ile de çokça aranmakta. Eğer, Telifsiz müzikler nasıl bulunur? Sorusunun cevabını bilmiyorsanız ve iyi bir içerik üreticisiyseniz, makalemiz tam size göre. Bu makalede telifsiz müzik siteleri sizlerle paylaşılmıştır.

Sosyal medya platformlarında içerik üretenlerin baş belası ‘telif hakkı’dır. Telifsiz müzikler ile telif haklarından kurtulabilirsiniz. Teklifsiz müzikler Youtube platformunda en kullanılan müzik türüdür. Çünkü, insanlar kendileri müzik yapamayacakları için telifsiz müzik tercih etmektedir.

Telifsiz müzik ile yaptığınız bir videonun yayından kaldırılma olasılığı çok düşüktür. Çünkü, herhangi bir telif ihlali olmadığı için yayında kalacaktır. Aşağıda verilen telifsiz müzik siteleri listesinden faydalanarak bu müzikleri indirebilirsiniz.

Telifsiz Müzik Siteleri Hangileri

Telifsiz müzikler için arama yapmanıza gerek yok. Aşağıda vermiş olduğumuz telifsiz müzikler sitelerini kullanarak, aradığınızı bulabilirsiniz.

Envato Elements

Dünyada en çok telifsiz müzik olan platformdur. Yaklaşık 2.3 milyon kadar telifsiz vardır. Ayrıca, telifsiz müziklerin yanı sıra ücretsiz ses efektleri de mevcuttur. İndirme sınırınız yoktur. Dilediğiniz kadar indirebilirsiniz. Envato Element platformu sınırsızlık platformu olarak da tanımlabilir.

Musicbed

Eğer yüksek kalite arıyorsanız Musicbed tam size göre. Diğer platformlarına göre müzik arşivi düşüktür. Bu siteye abone olarak, telifsiz müzikler arşivinizi zenginleştirebilirsiniz.

Telifsiz Müzik Siteleri Hangileri?

Telifsiz Müzik Siteleri Hangileri?

Arltist.io

Diğer sitelere nazaran daha yeni bir site olan Arltist.io, diğer platformlara göre daha kullanışlı ve basit olmakla ön plana çıkıyor. Ara yüzü oldukça basit olan bu programı kullanmak için aylık 16.60 Euro ödemesi yapmanız gerekmektedir. Burada, Telifsiz müzikler ücretsiz değildir.

Audiojungle

1 milyondan fazla telifsiz müzik arşivi burada mevcut. Ses mühendisi ve müzisyenler tarafından oluşturulan bu arşivde 1 dolardan başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Premium Beat

İçerik üreticileri tarafından sık sık kullanılan Shutterstock’un sahibi olduğu Premium Beat sitesi, telifsiz müzik platformu olarak biliniyor. Bu arşivdeki telifsiz müzikler 49 dolardan başlıyor. Genel olarak profesyonel içerik üreticileri tarafından tercih edilen bu platformda ücretsiz telifsiz müzik yer almıyor.

Paylaştığımız telifsiz müzikler siteleri listemizden faydalanarak ücretli veya ücretsiz telifsiz müziklerden faydalanabilir, kaliteli içerikler üretebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.