Terazi Burcu Özellikleri

19.05.2020
Terazi Burcu Özellikleri

Cazibenin sembolü olarak karşımıza çıkan terazi burcu, 24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğanları kapsıyor. Kararsızlıklarıyla gündeme gelen bu burcun çekim gücüne girilmesi muhtemel olarak görülüyor. Dilerseniz, cazibesi ile ön plana çıkan bu burcu biraz daha yakından tanıyalım. İşte, terazi burcu özellikleri

  • Terazi Burcu Grubu:  Pozitif, Hava
  • Terazi Burcu Gezegeni: Venüs
  • Terazi Burcu Rengi: Pastel Renkler
  • Şanslı Sayı: Altı
  • Şanslı Gün: Cuma
  • Anlaşamadığı Burç: Koç

Terazi burcu olan kişiler genelde çok havalıdır. Onların, anlaşılamayan bir aurası vardır. Taşıdıkları gizemli büyü ile birlikte muhteşem bir hayat onları bekleyebilir.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi burcu özellikleri arasında en dikkat çekeni; pozitif ve muhteşem bir enerjiye sahip olmalarıdır. Bir terazi burcunun yanındaysanız onun yanında siniriniz ve stresiniz kalmaz. En öfkeli halinizde bile sizi sakinleştirmeyi bilir. Terazi burcu insanı, tartışmayı da çok sever fakat bunu daha sessiz yapar. Tartışmasında gereksiz ses yükseltmeleri yoktur. İşinde gayet profesyoneldir. Konuştuğu sözün arkasında bir dayanağı vardır. Bu yüzden siz farkında olmadan o, galibiyetini ilan etmiştir bile…

Terazi burcu olan insanlarda muhteşem bir denge vardır. Bu dengenin altında da muhteşem bir güç saklıdır. Keskin görüşlere ve doğru mantığa sahip olan terazi burçları, başarıya giden yolda sessizizdir. Hiç beklemediğiniz bir an da ‘’Başardım’’ diye haykırabilir.

Eğer, ortada bir problem varsa terazi burcu insanı o probleme olumlu bakar. Olumsuzluk kitaplarında yoktur. Bu nedenle de o problemi çoğunlukla çözeler. Eğer, terazi bir iş yaptıysa ve siz yapıcı eleştirilerde bulunduysanız sizi büyük bir sakinlikle dinleyecektir. Sözünüzü bitirdiğinizde ise kibarlıkla teşekkür edip, sizden uzaklaşacaktır. Her ne kadar eleştiriyi sevmese de kibarlığı ile ön plana çıkmakta.

Son olarakta terazi burcu insanın kolay bir insan olmadığını ve tam bir aşk insanı olduğunu belirtmekte fayda var.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu özellikleri konusuna fiziksel açıdan bakacak olursak; Zodyaktaki en güzel kişiler olan terazi burçları, uzun boylu ve ince bedene sahiptirler. Saçları düz ve yüzleri yuvarlaktır. Tenleri beyazdır. Eğer, bir terazi burcu hasta olduysa ilgi göstermelisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.