Terletmeyen ikili spor takım modelleri

Giy çık giyimin en gözde ikilisi olan spor takımlar yaz aylarında da vazgeçilmez haline geldi. Rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyenler yaz …

22.07.2021
Terletmeyen ikili spor takım modelleri

Giy çık giyimin en gözde ikilisi olan spor takımlar yaz aylarında da vazgeçilmez haline geldi. Rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyenler yaz aylarında ayrıca terletmeyen kumaşları da tercih etmeliler. Aksi halde rahatlık aşırı sıcaklarla beraber kabusa dönebilir. İşte terletmeyen ikili spor takım modelleri

Pandemi sürecinde alışkanlık haline gelen spor kıyafetler artık vazgeçilmez oldu. Yaz kış mevsimsel olarak ayırt edilmeden kullanılan ikili spor takımlarda sadece dikkat etmeniz gereken püf bir nokta var. O da kumaşıdır. En az yüzde 90 pamuk olması gereken kumaşların yazın keskin sıcaklarında terleme yapmadan şıklığınızı korur.

MANUKA İKİLİ TAKIM: 249,90 TL

MANUKA İKİLİ TAKIM: 199,90 TL

Bunun içinde markalar birbirleriyle yarışıyor adeta! Manuka ve Vesna gibi tesettür giyimleri de içinde barındıran markalar bu ikili takımlardaki reyonlarda çeşitliliğine yer verdi.

VESNA İKİLİ TAKIM: 240,00 TL

VESNA İKİLİ TAKIM: 240,00 TL

Yaz renklerini tercih eden markalar salaş tarzıyla da tesettürlülerin de kullanımına uygun hale getirildi. Hafta sonu keyfinin yanı sıra tatil de akşam yürüyüşünde ya da hafta sonu çalışanlarının ofis ortamında tercih edebileceği modeller tasarlandı. 

MANUKA ETEKLİ TAKIM: 249,90 TL

Yoğun geçirilen bir yıl sonrası normalleşmeyle beraber bir mekanda arkadaşlarınızla içeceğiniz kahveye eşlik edebilir.

MANUKA ETEKLİ TAKIM: 249,90 TL

Giy çık giyiminin ilk sırasında yer alan spor takımlar da bu yıl yeni bir yenilikte yapıldı. Salaşlığın yanı sıra tesettürlülerin daha rahat tercih etmesi için ikili takımlarda etek modellerine de yer verildi. 

MANUKA: 289,90 TL

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.