Teşkilat dizisindeki Gürcan kimdir? Ahmet Uğur Say canlandırıyor! Ahmet Uğur Say kaç yaşlarında, nereli?

26.12.2021
Teşkilat dizisindeki Gürcan kimdir? Ahmet Uğur Say canlandırıyor! Ahmet Uğur Say kaç yaşlarında, nereli?


Teşkilat dizisindeki Gürcan kimdir? Ahmet Uğur Say canlandırıyor! Ahmet Uğur Say kaç yaşında, nereli?

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Teşkilat dizisinde Gürcan’a Ahmet Uğur Say yaşam veriyor. Peki fakat Ahmet Uğur Say kimdir, evli mi, kaç yaşlarında?

Teşkilat Gürcan kimdir?

Dizide dikkat çeken Gürcan, ekibin siber uzmanıdır. Gerçek bir hacker olan Gürcan, bilgisayar, telefon şeklinde akıllı cihazlara kolayca sızabilmektedir.

Ahmet Uğur Say kimdir?

16 Ekim 1986’da Manisa’da dünyaya geldi. 34 yaşındaki Ahmet Uğur Say Terazi burcudur. Say, oyuncu ve tiyatro kişiliğiyle bilinmektedir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Kısmı mezunudur. Peşinden Celal Bayar Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı Kısmı’nden yüksek lisans derecesi almıştır. Manisa Belediyesi tiyatrolarında çalışmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.