Teşkilat dizisindeki Halit Başkan kimdir? Turgut Tunçalp canlandırıyor! Turgut Tunçalp kaç yaşlarında, nereli?

26.12.2021
Teşkilat dizisindeki Halit Başkan kimdir? Turgut Tunçalp canlandırıyor! Turgut Tunçalp kaç yaşlarında, nereli?


Teşkilat dizisindeki Halit Başkan kimdir? Turgut Tunçalp canlandırıyor! Turgut Tunçalp kaç yaşında, nereli?

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Teşkilat dizisinde Halit’e Turgut Tunçalp yaşam veriyor. Peki fakat Turgut Tunçalp kimdir, evli mi, kaç yaşlarında?

Teşkilat Halit kimdir?

Turgut Tunçalp, ‘Teşkilat’ın ikinci sezonunda canlandıracağı Halit Başkan karakteriyle tüm dengeleri alt üst edecek. Ekibin yeni lideri olarak görevlendirilen ve haber alma dünyasının efsanevi isimlerinden kabul edilen Halit Başkan, soğuk tavrı, profesyonelliği ve mükemmeliyetçi yapısı ile ekibin üyeleri fazlaca zorlayacak.

Turgut Tunçalp kimdir?

Turgut Tunçalp12 Mayıs 1976 Sakarya doğumludur.

Oyuncu, Kanal D için çekilen Acıma dizisinde Moskof Recep adlı alkolik ve para düşkünü bir baba karakteriyle bilinmektedir. Oyuncu 2014 Aralık ayında TRT 1’de başlamış olan Diriliş:Ertuğrul dizisinde selçuklu komutanı olan “Afşin bey” karakterini canlandırmıştır.

2017 senesinde Çukur dizisinde Kasım Helvacı karakterini canlandırmıştır. 2019-2021 yıllarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakterini canlandırmıştır. 2021 yılından itibaren Teşkilat dizisinde Halit rolünü oynamaktadır

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.