Teşkilat dizisindeki Pınar kimdir? Ezgi Şenler canlandırıyor! Ezgi Şenler kaç yaşlarında, nereli?

26.12.2021
Teşkilat dizisindeki Pınar kimdir? Ezgi Şenler canlandırıyor! Ezgi Şenler kaç yaşlarında, nereli?


Teşkilat dizisindeki Pınar kimdir? Ezgi Şenler canlandırıyor! Ezgi Şenler kaç yaşında, nereli?

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Teşkilat Pınar kimdir?

Teşkilat Pınar kimdir?

Ezgi Şenler karakterini ve diziyi anlatırken ‘’ Karakterim alışılmadık, coşku verici, keyifli, renkli ve gizemli’’ diyerek söyledi.  

Ezgi Şenler kimdir?

28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da doğan güzel oyuncu yaşamının büyük bir bölümünü başkentte geçirmiştir. Aslen Ankaralı olan Ezgi Şenler yaş olarak şu anda 27 yaşındadır. Ezgi Şenler boy-kilo olarak ise 1.68 metre ve 55 kilodur. Ezgi Şenler’in burcu ise kovadır.

9 yaşlarındayken baleye merak saran Ezgi Şenler Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Kısmı’nde iki yıl eğitim aldı. Bu eğitimin peşinden 11 yaşlarındayken Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konsevatuvarı Klasik Bale Kısmı’ne devam etti. Dans tutkusunu mesleğe dönüştümek isteyen Ezgi Şenler üniversite eğitimini de bu yöne çevirdi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Çağıl Dans Kısmı’nden mezun oldu.

Konsevatuvar eğitiminin sonrasında oyunculuk yapmak isteyen Ezgi Şenler ilk deneyimini Bodrum Masalı dizisinde yaşam verdiği Aslı karakteriyle yaşadı. 18 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmaya süregelen Bodrum Masalı dizisinin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen paylaştı. Ezgi Şenler’e oyunculuk deneyiminde usta adların yanı sıra Alperen Durmaz, Dİlan Deniz Çiçek ve Hilmi Cem İntepe benzer biçimde genç oyuncular da birlikte rol aldı.

Ezgi Şenler dizileri içinde Bodrum Masalı’nın yanında Canevim ve Nefes Nefese yer aldı. 2018 senesinde Ezgi Şenler Nefes Nefes dizisinde Mercan rolünü canlandırdı. 2019 senesinde ise Ezgi Şenler, Müjgan Haksever karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Ezgi Şenler şu sıralar Teşkilat dizisinde Pınar karakterini canlandırıyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.