The Boys fanatikleri buraya: 3. sürem fragmanı yayınlandı!

13.03.2022
The Boys fanatikleri buraya: 3. sürem fragmanı yayınlandı!


Amazon Original yapımı The Boys, bildiğiniz süper kahraman temalı dizi ve filmlerden birazcık daha değişik. Amazon, kahramanların hususi güçlerini istismar eden ve pazarlayan Vought adlı bir şirket ile onun yolunda duranlar arasındaki mücadelenin 3. sezonu ile kalmış olduğu yerden devam edeceğini duyurdu ve ilk fragmanını yayınladı.

Netflix’in Marvel dizileri Disney+’a geçiyor! Tarih açıklandı


Netflix’in Marvel dizileri Disney+’a geçiyor! Tarih açıklandı

Netflix’in Marvel dizileri Disney Plus’a geliyor. Disney tarafınca meydana getirilen açıklamayla dizilerin Disney+’a geçeceği tarih belli oldu.

The Boys 3 Haziran’da Amazon Prime Video’da!

Geçtiğimiz sürem, Hughie (Jack Quaid) Vought Corporation ve Seven’ı kahramanları öldürerek değil, siyasal otoritelerini zayıflatarak ele geçirmeye çalışırken sona ermişti. Fragmanı paylaşılan 3. sezonda ise bunun gerçekleştirme çabalarını göreceğiz.

The Boys

Paylaşılan fragmandan gördüğümüz kadarıyla Vought’un bebeklere enjekte ederek gelecekte birer süper kahraman olmalarını elde etmiş olduğu sıvı, Billy Butcher’ın (Karl Urban) eline geçiyor. Bu sebeple ekibin diğeri üyeleri Hughie’nin yolunu değil, geçtiğimiz sezonlardaki benzer halde kaba kuvvet ile kendi yollarından gidiyor.

Butcher’ın Vought’un iksiriyle hangi güçleri kazanılmış olduğu neredeyse netleşmese bile, oldukça güçlü bulunduğunu ve gözlerinin Homelander benzer halde ısı görüşü kabiliyeti kazandığını görüyoruz. Ek olarak Supernatural fanatikleri için de bir güzel haber var. ensen Ackles, Soldier Boy (Kaptan ABD) olarak diziye katılıyor.

Organik fragman içinde bazı +18 ve spoiler olabilecek sahnelerde mevcut olduğundan merak edenlerin 3. sürem fragmanını aşağıdaki linkten izlemelerini tavsiye ediyoruz. Ek olarak Amazon’un sevilen dizinin yeni sezonunu 3 Haziran’da yayınlayacağını da belirtelim.

SDNShiftdelete.net

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yada yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.