The Flash, 9. sürem ile ekranlara geri dönüyor

30.01.2022
The Flash, 9. sürem ile ekranlara geri dönüyor


Amerikan tv kanalı The CW’nin en sevilen dizilerinden önde gelen The Flash’in vatanımızda de büyük bir fanatik kitlesi var. Sinemalarda gördüğümüz evrenden değişik bir öykü çizgisinde 2014 yılından beri ilerleyen seri, pandemi sebebiyle uzun bir süre izlenme hayatına ara vermek mecburiyetinde bırakılmıştı. Prodüksiyon sürecinin almış olduğu hasarlara rağmen The Flash, 9. sürem ile ekranlara dönecek. […]

Amerikan tv kanalı The CW’nin en sevilen dizilerinden önde gelen The Flash’in vatanımızda de büyük bir fanatik kitlesi var. Sinemalarda gördüğümüz evrenden değişik bir öykü çizgisinde 2014 yılından beri ilerleyen seri, pandemi sebebiyle uzun bir süre izlenme hayatına ara vermek mecburiyetinde bırakılmıştı. Prodüksiyon sürecinin almış olduğu hasarlara rağmen The Flash, 9. sürem ile ekranlara dönecek.

The Flash, izlenme yaşamı süresince iyi ya da kötü pek fazlaca hızcıyı, pek fazlaca evreni ve pek fazlaca yanılsamayı bizlere gösterdi. Seri süresince uzaylı istilasından çokluevren krizine kadar pek fazlaca vakaya tanıklık ettik. Bölümlerdeki öykü bir süredir kendini tekrardan etse de stüdyo buna rağmen Flash’ı kolay kolay bırakmayı düşünmüyor benzer şekilde.

Şubat ayında Netflix’e gelecek dizi ve filmler açıklandı!


Şubat ayında Netflix’e gelecek dizi ve filmler açıklandı!

Netflix Türkiye, Şubat 2022 döneminde yayınlayacağı dizi ve filmleri duyurdu. Merakla beklenen Vikings: Valhalla dahil bir fazlaca yapım yolda!

The Flash 9. sürem, 9 Mart’ta yayına başlıyor

The Flash’in IMDb puanlamalarında 3. sezondan sonrasında bir düşüş görsek de resmi doğrulama ile 9. sezona dayanıldı. Kanalın açıklamasına bakılırsa yeni sürem, 9 Mart’ta her zamanki saatinde yayına başlıyor. Bir tek Türk izleyiciler için can bunaltıcı bir durum söz mevzusu. Daha ilkin ilk üç sezonunun BluTV ve BeIN benzer şekilde platformlarda yayınlandığını görsek de yeni sezonu yayınlayacak bir platform vatanımızda bulunmuyor.

the flash 9. sezon

Bu durum, The Flash hayranlarını kimi vakit yasal olmayan yollarla diziyi izlemeye itti. Daha ilkin ülkemizdeki dijital platformlarda diziyi izleyebilmiş olsak da yeni sezonu yayınlayacak bir platform şu anda bulunmamakta. Umuyoruz ki kısa sürede ülkemizdeki dijital platformlar, The Flash’ın da izlenme haklarını alıp seyirciyle buluşturur.

Bazı söylentilere bakılırsa 9. sürem ile seriye veda edebiliriz. Veda için esasen epey geç kalınmış olsa da diziye artık bir son getirilmesi, hayranlar için Barry Allen’ı iyi hatırlanır hale getirebilir.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.