The Witcher 3 için zamanı güncelleme geliyor!

24.11.2022
The Witcher 3 için zamanı güncelleme geliyor!


Son yılların en iyi RPG oyunlarından biri olarak görülen The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesinden ilk fragman yayınlandı. The Witcher 3: Wild Hunt için parasız bir halde sunulacak yeni nesil güncelleme; hem PC hem de yeni nesil konsollara sunulacak.

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi 14 Aralık’ta yayınlanacak

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesini bu senenin başlarında deklare etti. 2015 senesinde çıkış gerçekleştiren oyuna yeni kan getirecek bu güncelleme hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. 14 Aralık tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’te parasız olarak indirilebilir hale gelecek.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın bir parçası olarak yayınlanacak yeni nesil güncelleme, CD Project Red’in açıklamasına gore “fazlaca sayıda geliştirme” içeriyor. Bunların içinde ray-tracing, daha süratli yükleme ve The Witcher Netflix serisine dayalı yeni içerikler yer ediniyor.

The Witcher 3 için güncelleme tarihi açıklandı!


The Witcher 3 için güncelleme zamanı açıklandı!

Serinin en popüleri olan ve 7 yıl ilkin tanıtılan The Witcher 3: Wild Hunt yıl sonunda yenilenerek aramıza dönüyor.

The Witcher 3 güncellemesi, oyun içindeki görsel ve teknik geliştirmelere ev saihipliği meydana getirecek. PS4, Xbox One ve PC’de The Witcher 3: Wild Hunt’a haiz olan kullananların yeni nesil güncellemesini parasız bir halde alabileceğini belirtmek gerekiyor.

Geliştirici ek olarak eski nesil konsollar için fazlaca sayıda geliştirme yayınlayacağını doğruladı. Yeni Netflix içinde ne olduğu, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine de gelecek.

Yeni The Witcher 3: Wild Hunt güncellemesinin oldukça detaylı ve titizlikle yaratıldığı ifade ediliyor. The Witcher 3, Geralt’ın öyküsünü tesiri altına alan bir dil ile aktarırken, bununla beraber birçok senenin oyunu ödülünü de kazanmayı başarmıştı.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.