The Witcher üçüncü sürem çıkış zamanı belli oldu!

25.09.2022
The Witcher üçüncü sürem çıkış zamanı belli oldu!


Netflix’in Polonyalı meşhur yazar Andrzej Sapkowski‘nin kaleminden çıkan ve The Witcher serisinin orijinal öyküsünü ele alan yapımı The Witcher fanatikleri merakla dizinin üçüncü sezonunu bekliyor. Bu bekleyiş ise yakında son bulacak dizinin üçüncü sezonu ve prequel serisi ‘Blood Origin’ için çıkış tarihleri açıklandı.

The Witcher: Blood Origin bu kış seyirci ile buluşacak

Meydana getirilen açıklamaya gore The Witcher üçüncü sezonu 2023 yazında bizimle olacak. Yeni sezonda da Henry Cavill’i birçok değişik rakibi ile karşılaşırken göreceğiz. Bir tek Henry Cavill, yeni dizide Geralt of Rivera olarak geri dönmeden ilkin, fazlaca daha önceki zamanları özetleyen The Witcher: Blood Origin, kış aylarında bizimle olacak.

Witcher okulu siyasi endişeler yüzünden kapatıldı!


Witcher okulu siyasal endişeler yüzünden kapatıldı!

Polonya’daki The Witcher okulu kapatıldı. CD Project’in lisansını iptal etmiş olduğu okulun, siyasal kaygı yarattığı açıklandı.

The Witcher’ın ikinci sezonu, Geralt ve Freya Allen tarafınca hayata geçirilen Ciri karakterinin düşmanlarına karşı birleştiğini görmüştük. Bir tek şimdi başları daha büyük bir belada olacak. Başlarına ödül konan ikilinin maceralarını görmek için yeni sezonu beklemek zorundayız.

Diğeri taraftan The Witcher: Blood Origin ise 25 Aralık‘ta seyirci ile buluşacak. Popüler izlenme platformu her yıl düzenlemiş olduğu TUDUM (Netflix başlangıç sesi) etkinliği ile dizinin üçüncü sürem ve Blood Origin‘in çıkış zamanlarını doğrulamış oldu.

The Witcher dünyasından 1200 yıl öncesini özetleyen Blood Origin, 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak. Blood Origin’de Kraliçe’nin muhafız savaşçısı Éile rolünü canlandıran Sophia Brown’ı ve bir elf kabilesinin sonuncusu olan Scian rolünü canlandıran Michelle Yeoh’u göreceğiz.

Andrzej Sapkowski’nin kitap serisine dayanan Netflix’in fantastik dizisi ek olarak bir animasyon serisi ile destekleniyor. Bakalım The Witcher: Blood Origin ve dizinin üçüncü sürem bizlere neler sunacak? Peki siz The Witcher dizisi ve üçüncü sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.