THY’de vazife değişimi

28.01.2022
THY’de vazife değişimiTHY’de, İlker Aycı’dan boşalan Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığına getirilen Ahmet Bolat, devir teslim töreniyle görevi devraldı.


THY'de görev değişimi

Türk Hava Yolları’nda (THY) gerçekleşen yönetim değişikliğinin arkasından bugün devir teslim töreni yapılmış oldu.

GÖREVİ DEVRETTİ

THY’nin Yeşilköy’deki genel merkezinde meydana getirilen törenle 2015 yılından beri Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı olarak vazife yap İlker Aycı, görevini Prof. Dr. Ahmet Bolat’a teslim etti.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan boşalan göreve, THY Yatırım ve Teknolojiden Görevli Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bolat, çekilme eden Mehmet Görkem Aksoy’un yerine THY’de vazife icra eden Mehmet Kadaifçiler getirilirken, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Akpınar’ın yerine gelen isim ise İstanbul Tecim Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç olmuştu.

THY de görev değişimi #1

THY de görev değişimi #2

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.