Togg, CES 2022 hakkında yeni bir paylaşım yapmış oldu!

04.01.2022
Togg, CES 2022 hakkında yeni bir paylaşım yapmış oldu!


Togg, bugün CES 2022 fuarıyla ilgili resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapmış oldu. Bu aşamada yerli arabanın fuara hazır bulunduğunu belirtti. Tweet’te bir de kısa bir video vardı. Videoda Togg’un logosuna peşinden aracın fizyolojik tasarımı beraber rol aldı. Bundan bir süre ilkin de, Togg‘un çalışmalara hız kesmeden devam ettiğini görmüştük. Yerli otomobilin Bursa‘daki Gemlik tesisinden […]

Togg, bugün CES 2022 fuarıyla ilgili resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapmış oldu. Bu aşamada yerli arabanın fuara hazır bulunduğunu belirtti. Tweet’te bir de kısa bir video vardı. Videoda Togg’un logosuna peşinden aracın fizyolojik tasarımı beraber rol aldı.

Bundan bir süre ilkin de, Togg‘un çalışmalara hız kesmeden devam ettiğini görmüştük. Yerli otomobilin Bursa‘daki Gemlik tesisinden yeni fotoğraflar gelmişti. Bu aşamada kurulum aşamasıyla ilgili yeni detayları öğrenme şansına haiz olmuştuk.

Togg’un Gemlik tesisinden yeni görüntüler geldi


Togg’un Gemlik tesisinden yeni görüntüler geldi

Türkiye’nin ilk yerli otomobili Togg’un üretimi için Gemlik’te tesis kuruluyor. Togg, gelişimi takipçileriyle tertipli olarak paylaşıyor.

Togg, CES 2022 için bir tweet paylaştı

Togg, daha ilkin ilk seri üretimin 2022 yılının sonlarına doğru yapmak istediklerini belirtti. Baktığımızda CES 2022 fuarında aracın tanıtımını yapmak dünya genelinde bir çevre edinmek anlamına geliyor. Bu tip etkinlikler bir çok süre yeni araçların ilk durak noktası oluyor. Bu sebeple meşhur iş adamları bu etkinliklerde göz önüne sürülen teknolojileri araştırma fırsatına haiz oluyorlar.

Togg’da bu vesileyle CES 2022 fuarına adını yazdıran araçlardan birisi oldu. Aşağıdaki paylaştıkları tweet’le de bunu gözler önüne serdi. Videoda aracın ön farları eşliğinde otomobilin ön kısmı seyircilere gösterildi. Buna ek olarak iddialara gore yeni bir modelin tanıtılması beklentiler dahilinde içeriyor.

Togg ilk olarak 25 Haziran 2018‘de kuruldu. O zamandan beri aracını piyasaya sunmak için yoğun çabalar harcandı. Bu aşamada üretimin piyasaya çıkması için 2022 yılının sonu hedeflendi. Tesiste üretim hatları için robotik üretim entegrasyon emek harcamaları geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Hatta bu toplantıya ShiftDelete.Net olarak ikimiz de katılmıştık. Bu toplantı çerçevesinde Togg CEO’su Gürcan Karakaş ile bir röportaj yaptık. Karakaş, akıllarda kalan pek fazlaca soruya bu aşamada cevap vermişti. İşte o video;

SDNShiftdelete.net

Sizler Togg adlı aracımız hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.