Tolga Gariboğlu seneler sonrasında görüntülendi

01.01.2022
Tolga Gariboğlu seneler sonrasında görüntülendi90’lı yıllarda sunuculuğunu yapmış olduğu programlarla evlatların sevgilisi haline gelen ‘Tolga Abi’ lakaplı Tolga Gariboğlu, Etiler’de objektiflere yansıdı.


Tolga Gariboğlu yıllar sonra görüntülendi

‘Hugo’ ve ‘Tolga Abi’ adlı interaktif çocuk programlarıyla tanınan 55 yaşındaki Tolga Gariboğlu, önceki gün Etiler’de görüntülendi.

“DÜŞÜNMÜYORUM”

16 senedir ABD’da yaşadığını söyleyen Tolga Gariboğlu, “Program yapmayı düşünmüyorum. Hugo’nun şirketi olan gerçek sahibi kapanmış oldu.” şeklinde konuştu.

‘Hugo’ programına bağlanan ve oyunda başarı göstermiş olamayan bir çocuğun küfrettiği iddiası senelerce konuşulmuştu.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Tolga Gariboğlu, seneler ilkin katılmış olduğu Okan Bayülgen’in programında, ‘sövgü’ iddiasına ilişkin izahat yapmıştı: “Sövgü yok, öyleki bir şey olmadı, kimse küfretmedi. Beyazıt’ın (Öztür) programında, ‘Biri onun videosunu yollasın, otomobil alacağım’ dedim. Canlı yayında bunu söyledim. Gene yok, şu sebeple öyleki bir şey yok.” demişti.

Tolga Gariboğlu yıllar sonra görüntülendi #1

Tolga Gariboğlu yıllar sonra görüntülendi #2

Tolga Gariboğlu yıllar sonra görüntülendi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.