Trafik kazası geçiren Belçim Alim’den haber var

17.06.2022
Trafik kazası geçiren Belçim Alim’den haber varYılmaz Erdoğan’ın eski eşi oyuncuBelçim Alim 17 Nisan’da Kapadokya tatilinden İstanbul’a dönerken trafik kazası geçirdi.


Trafik kazası geçiren Belçim Bilgin'den haber var

Yılmaz Erdoğan’ın eski eşi oyuncu Belçim Alim geçtiğimiz ay Kapadokya’dan İstanbul’a dönerken kaza geçirerek bel bölgesinden darbe almıştı. Şimdilerde tedavi gören Belçim Alim’den yeni haber geldi.

Belinden sakatlanarak bir süredir evinde rahatsızlıklarla savaşım eden Belçim Alim, sık sık toplumsal medya hesabından bu süreçte çekmiş olduğu fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor.

Fizik tedavi

Kaza sonucu bel bölgesinde kırık oluşan Belçim Alim şu sıralar fizik tedavisi görüyor.

Alim’in fizyoterapisti, toplumsal medyada yapmış olduğu paylaşımla meşhur oyuncunun sıhhat durumu hakkında data verdi:

“7 haftadır durumunu takip ediyoruz. İlk başta yürümek bile oldukça zor ve ürkütücü gelirken artık merdiven inip çıkabiliyor.”

Alim de fizyoterapistine “Daha gidecek yolumuz var” diye karşılık verdi.

Trafik kazası geçiren Belçim Bilgin den haber var #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler