TRT’de yayınlanıyor! 112 Acil Davet sunucusu kim? Murat Serezli kaç yaşlarında?

28.12.2021
TRT’de yayınlanıyor! 112 Acil Davet sunucusu kim? Murat Serezli kaç yaşlarında?


TRT'de yayınlanıyor! 112 Acil Çağrı sunucusu kim? Murat Serezli kaç yaşında?

TRT 1 ekranlarında gösterilen ve her çarşamba ekrana gelen 112 Acil Davet programının sunucusu Murat Serezli oldu. Yeni programda; acil çağrılara verilen yanıtlar, vaka yerine yönlendirilen acil yardım ekipleri, kimi süre korkudan dili tutulmuş insanları telefonda sakinleştirerek doğru yönlendirmeyle meydana getirilen yardımlar, yardım ekipleri vaka yerine ulaşana kadar davet operatörlerinin desteğe muhtaç kişilere bir tek telefon vasıtasıyla verdikleri ruhsal destek ve itimat, kimi süre verilen anlık bir kararla kurtarılan hayatlara yer veriliyor. Peki fakat Murat Serezli kimdir?

Yaşanılan gerçek vakalar tamamen aslına uygun olarak 22 Aralık Çarşamba gününden itibaren TRT 1’de “112 Acil Davet” programıyla ekranlara gelecek. Acil davet merkezlerine gelen garip ve gülümseten çağrıların yer almış olduğu ihbarlar da programda yerini alacak. Gerçek birer görünmez kahraman olan acil davet operatörlerinin, mesleğine ve geçirmekte olduğu vardiyaya dair görüşleri, yaşadıkları duygusal anlamış olur, işlerinin zor ve garip tarafları da programda seyircilerle paylaşılacak. Murat Serezli’nin sunumuyla haftada bigün ekranlara gelecek olan “112 Acil Davet” ilk bölümüyle 22 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1’de seyirciyle buluşacak.

Murat Serezli kimdir?

Murat Serezli 52 yaşındadır. Esat Murat Serezli, Türk beyaz perde ve dizi oyuncusu. Tiyatro ve beyaz perde sanatçıları Metin Serezli ve Nevra Serezli’nin erkek evladıdır. Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümünde okudu. Okul yıllarından itibaren 3D Animasyon, bilgisayar programcılığı, seslendirme ve yönetmenlik yapmış oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.