Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşlarında? Fikret Orman’ın sevgilisi…

17.02.2022
Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşlarında? Fikret Orman’ın sevgilisi…Fikret Orman ile aşkları dolu dizgin devam eden Tuğba Coşkun, merak mevzusu oldu. Peki Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşlarında? Fikret Orman ile yasak aşk mı yaşıyor? İşte merak edilenler ve iddialar…


Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşında? Fikret Orman'ın sevgilisi...

Beşiktaş Kulübü eski başkanı Fikret Orman’ın sevgilisi, meşhur yaşam koçu Şeyda Coşkun’un kız kardeşi ve meşhur şovmen Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun kimdir merak ediliyor.

Uzun bir süredir Fikret Orman ile birlikteliğini sürdüren Tuğba Coşkun, Seren Serengil’in bir iddiasıyla gündeme geldi.

Seren Serengil, Ece Erken’in vefat eden eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkında bir itirafta bulunmuş oldu.

Serengil, Fikret Orman’ın boşanmadığı, hala evli olduğu iddiası üstüne kendisine boşanma evrakları gönderen Mahmutyazıcıoğlu’nun düzmece belge gönderdiğini öne sürdü.

Aşklarını saklamayan Orman ve Coşkun çiftinin ilişkisine gölge düşerken, “yasak aşk” dedikoduları ortaya çıktı.

Akabinde ise “Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşlarında, ne işe yapıyor? Fikret Orman’ın sevgilisi Tuğba Coşkun hakkında bilgiler” merak mevzusu oldu.

TUĞBA COŞKUN KİMDİR?

Tuğba Coşkun, 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Pro.ve Önasya Arkeolojisi bölümünden mezun olan Coşkun, yüksek lisansını ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Zamanı alanında gerçekleştirmiştir. Coşkun, aynı alanda doktorasına devam etmektedir.

Tuğba Coşkun, meşhur yaşam koçu Şeyda Coşkun’un kız kardeşi, meşhur şovmen Mehmet Ali Erbil’in eski eşidir. Erbil’den “Ali Sadi” isminde bir oğlu vardır.

Mehmet Ali Erbil, Tuğba Çoşkun ile yaşamış olduğu beş senelik eşiyle olan evliliği bir aldatma sonucu tamamlamış oldu.

“Bu evliliğin sonucu düzgüsel bitmeyecekti” diyen Coşkun, boşanmasının peşinden avukat Önder Fırat ile evliyken de ilişki yaşamış olduğu iddialarına maruz kaldı.

43 yaşındaki Tuğba Coşkun, bir süredir Fikret Orman ile aşk yaşıyor. Mutlu beraberlik sürdüren çift, kameralardan da uzak durmuyor.

Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşında? Fikret Orman ın sevgilisi... #1

Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşında? Fikret Orman ın sevgilisi... #2

Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşında? Fikret Orman ın sevgilisi... #3

Tuğba Coşkun kimdir, kaç yaşında? Fikret Orman ın sevgilisi... #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.