Turgutlu Belediyespor Adam Voleybol takımlarından çifte başarı

07.04.2022
Turgutlu Belediyespor Adam Voleybol takımlarından çifte başarıTurgutlu Belediyespor Yıldız Erkekler Voleybol Ekibi, Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanan Türkiye Voleybol Federasyonu Yıldız Erkekler Grup müsabakalarında Denizli Cavidilspor Kulübü’nü, Nazilli Belediyespor’u ve Milas Belediyespor’u set vermeden 3-0 yenik ederek, 3’te 3 yapmış oldu ve büyük bir başarıya imza attı. Belediyespor Yıldız Erkekler Voleybol Ekibi, Türkiye Voleybol Federasyonu Yıldız Erkekler Grup müsabakalarının son maçında ise Milas Belediyespor’u 3-0 yenik ederek grup birincisi oldu. 15-17 Nisan’da yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

 

Belediyespor’un Genç Erkekleri Turgutlu’yu temsil edecek

 

Turgutlu Belediyespor Genç Erkekler Voleybol Ekibi Manisa İl Birinciliği grup maçlarında büyük bir başarı göstererek, Manisa şampiyonu oldu. Belediyespor Genç Erkekler Voleybol Ekibi, 7-10 Nisan’da Denizli’ de oynanacak olan Türkiye Voleybol Federasyonu Genç Erkekler Grup müsabakalarında Turgutlu’yu temsil edecek.

 

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Grup maçlarında oynadığı 3 maçı set vermeden kazanarak büyük bir başarıya imza atan Belediyespor Yıldız Erkekler Voleybol takımımızı ve Manisa İl Birinciliği Grup maçlarında Manisa şampiyonu olan Genç Erkekler Voleybol Takımımızın oyuncularını ve teknik ekibini kutluyorum. Turgutlu için savaşım edecek olan takımlarımıza başarılar arzuluyorum” dedi.YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.