Turgutluspor’dan Ahmet Çalık anısına turnuva

26.01.2022
Turgutluspor’dan Ahmet Çalık anısına turnuvaManisa’nın Turgutlu ilçesinde, Turgutluspor Akademi ve Turgutlu Belediyesi işbirliğiyle geçtiğimiz haftalarda elim bir trafik kazasında yaşamını kaybeden Konyasporlu Ahmet Çalık anısına futbol turnuvası düzenlendi.

 

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor Akademi işbirliğiyle geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazasında yaşamını kaybeden Ahmet Çalık anısına düzenlenen turnuvanın açılışına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspor Kulüp Başkanı Ahmet Daşkan, kulüp yöneticileri, Turgutluspor Teknik Direktörü Nazım Gülay ve turnuvaya iştirak eden kulüp temsilcileri katıldı.

 

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın vuruşu ile süregelen turnuvanın açılış maçının 6’ncı dakikasında karşı karşıya gelme durdurularak Ahmet Çalık için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulmuş oldu. Karşı karşıya gelme öncesinde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Kulüp Başkanı Ahmet Daşkan, tüm sporculara başarılar diledi. Başkan Daşkan, “Bu anlamlı turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyor, Ahmet Çalık’a Tanrı’tan rahmet diliyoruz. Mekanı aden olsun.” dedi.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.