Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum

03.01.2022
Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorumSeneler ilkin dolar yatırımı yapması söylendiğinde doların 2,56 bulunduğunu belirten Burcu Esmersoy, dolara yatırım yapmadığını deklare etti.


Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum

Sunucu Burcu Esmersoy’a, Türkiye’deki ekonomik dalgalanmalara ilişkin sual yöneltildi.

Dalgalanmalardan etkilenip etkilenmediği sorulan Esmersoy, kendisine seneler ilkin dolara yatırım yapma tavsiyesi verildiğini söyledi.

Doların 2,56 olduğu dönemlerde bankacısının kendisini geçiştirmesi üstüne dolar almadığını ve o zamandan bu zamana dolar alamadığını belirten Esmersoy, kendisini eski kafalı olarak tanımladı.

“TÜRK LİRASINDAYIM KAFAMI DOLARLA YORMUYORUM”

Pazar Postası’na konuşan Burcu Esmersoy, Türk lirasında bulunduğunu ve kafasını dolar mevzusunda yormadığını dile getirdi.

Esmersoy, “Bu mevzuda dünyanın en gülünç hikayesine sahibim. Benim finans işinde çalışan fazlaca başarıya ulaşmış bir dostum var. Seneler ilkin onların bahçesindeyiz. Dostum Seda, ‘Burcu dolar çıkacak, dolara yatırım yap’ dedi. O zamanlar dolar 2,56 filandı… Bankacımı arayıp fikrini sormuş oldum. ‘Ya boşver’ dedi. O günden bugüne dolar alamadım gitti. Ben eski kafalıyım. Bizlere hep ‘Evin olsun’ diye öğretildi. Şükür geleceğimi güvence altına alacak bir yatırımım var. Türk lirasındayım ve kafamı dolar mevzusunda yormuyorum.” açıklamalarında bulunmuş oldu.

Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum #1

Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum #2

Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum #3

Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum #4

Burcu Esmersoy: Türk lirasındayım, kafamı dolarla yormuyorum #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.