Türk Yapımı Zula Nedir? Zula Nasıl Oynanır?

01.05.2020
Türk Yapımı Zula Nedir? Zula Nasıl Oynanır?

Türk yapımı zula nedir? Zula nasıl oynanır; İlk aşama olarak Türkiye’de piyasalara giren Türk yapımı Zula oyunu, son yıllardaki çıkışı ile dikkatleri üzerine çekti. Peki bu denli gelişmeye sağlayan Zula Nedir? Zula Nasıl Oynanır? Bu makalede bu soruları yanıtlandırarak Zula oyununu daha yakından tanıyacağız.

Türk yapımı Zula oyunu, e-spor kategorisinde bizi dünya piyasalarına açan oyun olarak biliniyor. Türkiye’de oyun sektöründe reklama ve birçok alana bu kadar fazla yatırım yapan InGame, Zula’yı harika bir şekilde pazarlayarak, oynanmasını sağladı. Her geçen gün kendini geliştiren, yeni haritalar, karakterler ve ekipmanlar çıkartan Zula’yı indirmek için yazımızın sonunda yer alan Zula İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Türk Yapımı Zula Nedir? Zula Nasıl Oynanır?

Türk yapımı, çevrimiçi Fps oyunu olan Zula, ücretsiz online oyunlar listesinde yer alıyor. Çıktığı ilk günden beri ücretsiz olma özelliğini koruyan Zula, ücretsiz olmaya devam edecek. ‘’Free to Play’’ kategorisinde yer alan Zula, interaktif bir ilerleyiş sergiliyor. Bu doğrultuda geribildirimler ile güncellemeler yapıyor. Oyunun ses ve müzikleri Türkçe. Grafikleri ise orta düzeyde. Oyunu oynamak için üst düzey bir bilgisayara sahip olmanıza gerek. Kötü bir internet bağlantınız olmadığı taktirde grafik kaybı yaşamanız mümkün değil.

Zula Nasıl Oynanır?

Zula indir butonuna tıklayıp, oyunu indirdikten sonra Zula giriş butonuna tıklayarak, oyuna giriş yapmanız gerekir. Oyuna giriş yaptıktan sonra sizden karakter ismi isteyecektir. Kurallara uygun bir isim bulduktan sonra çeşitli hediyeler verilecektir. Oyun panelinin sol alt kısmında karakteriniz hakkında bilgiler vardır. Üst kısımda ise ekipman ve ayarlar gibi butonlar vardır. Zula Türkçe olduğu için butonlar arasında kaybolmadan, işlemlerini kolayca halledebilirsiiz. Tüm işlemlerinizi hallettikten sonra oyun odalarına girip oynayabilirsiniz. Tabi oyun oynarken Zula’daki en iyi silahlar araştırması yapmanızda fayda var.

Zula Rekabet Turnuvası Nedir?

Zula oyunu ilk günden beri turnuvalara büyük önem veriyor. Zula turnuvalar, birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Zula Rekabet Turnuvası kurallarına göre; aktif klanlar sıralamasında ilk 512 arasında olmalısınız. Tekli eleme formatı ile gerçekleşen bu turnuvada takımlar, Zula Süper Ligi’ne çıkmaya çalışır. Turnuva içerisinde ilk 30’da olan klanlara ise 30.000 TL havuz değerinde ödül var. Klanlar başarılarına göre bu havuzdan pay alıyorlar.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir