Türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti!

Türkücü Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalandığı için hastanede tedavi …

21.07.2021
Türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti!

Türkücü Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalandığı için hastanede tedavi görüyordu. 4 haftadır yoğun bakımda olan Selçuk Tektaş tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs’e yakalandı. Özel bir hastanede tedavi gören Tektaş, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyordu. Tüm ünlü isimler destek dolu paylaşımlar yaparken, sevenleri dualarını esirgemedi. Ünlü ismin kardeşi tüm müdahalelere rağmen yaşama gözlerini yumdu. Alişan ve ailesi, Selçuk Tektaş’ın ölümüyle derinden sarsıldı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, üzücü haberi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. Erbil, paylaşımına “Allah ailesine eşine sabır versin nur içinde yatsın” notunu düştü.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’tan geçtiğimiz günlerde kötü haber gelmiş, ünlü ismin koronavirüse yakalandığı öğrenilmişti. Durumu ağırlaşan Selçuk Tektaş, hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Alişan’ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Selçuk Tektaş’a son olarak yengesi Buse Varol hastane bahçesinden seslenmişti. Alişan’ın eşi Buse Varol “Tam kapının önünde bekliyoruz ve bizi hissettiğini biliyoruz…” sözleri ile paylaşımda bulunmuştu. Buse Varol’dan yeni bir paylaşım geldi. 

21 gün önce koronavirüse yakalanan şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumu, ciddiyetini koruyor. Kardeşini yalnız bırakmayan Alişan, önceki akşam hastanede nöbet tuttu. Doktorlardan gelecek haberi bekleyen Alişan, “Arkadaşlar beni mazur görün, sizden tek isteğim dua” diyerek görüntü vermek istemedi. 

“DUA BEKLİYORUZ”

Şarkıcı Alişan’ın aynı zamanda menajerliğini de yapan kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüse yakalanmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Entübe edilen Tektaş için ağabeyi Alişan, bir paylaşımda bulundu. Alişan, durumu ciddiyetini koruyan kardeşi için, ‘Kardeşim için sadece dua edin.’ yazdı.

 

YAŞAR İPEK ZİYARET ETTİ!

Yaşar İpek, bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi gören ve durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş hakkında Alişan’dan bilgi aldı. Müjdeli bir haber veren İpek, doktorların sıkı takipte olduğu 41 yaşındaki Selçuk Tektaş’ın bazı reaksiyonlar gösterdiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı, “Çok şükür güzel birkaç haber var. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş” açıklamasını yaptı. Yaşar İpek, “Selçuk’un bu durumu tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim” şeklinde konuştu.

DEMET AKALIN DUA İSTEDİ!

Demet Akalın, yakın arkadaşı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş için dua istedi. Korona virüse yakalanan Selçuk Tektaş’ın durumu ağırlaşmış ve yoğun bakımda entübe edilmişti. Akalın paylaşımında, “Toplu duanın gücüne inanıyorum… kardeşimiz Selçuk Tektaş için şifa duası istesem… Allah razı olsun şimdiden ellerini dua için açan herkese” dedi.

AİLESİ HASTANE ÖNÜNDE NÖBET TUTUYOR!

Ünlü şarkıcı, dün eşi Buse Varol ve annesi Suzan Tektaş’la birlikte hastanedeydi. Aile, doktorlardan müjdeli bir haber alabilmek için hastanenin kapısından ayrılmadı. Selçuk Tektaş’ın gözyaşlarına boğulan eşi Merve Tektaş’ı Alişan ve annesi teselli etmeye çalıştı.

Şarkıcı, kardeşinin sağlık durumu hakkındaki sorulara “Durumu çok kritik, dua istiyoruz” diye yanıt verdi. 

Hastanenin önünden ayrılmayan Alişan, kardeşinin eşi Merve Tektaş’ı teselli etti.

HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU!

Geçtiğimiz aylarda kızı Eliz’i kucağına alarak ikinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş’ın koronavirüs olmasıyla sarsıldı. Hastaneye kaldırılan ve solunum zorluğu çeken Selçuk Tektaş entübe edildi. Bu haberi alan Alişan gözyaşlarına boğuldu. Alişan kardeşinin kaldırıldığı Maslak Acıbadem’den bir an olsun ayrılmıyor.

12 Mayıs’ta kardeşinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Alişan paylaşımında “Eliz’le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar. Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız. Seni çok seviyorum kardeşim” demişti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.