Twitch yayınımız bu akşam 21:00’da!

02.02.2022
Twitch yayınımız bu akşam 21:00’da!


Tertipli olarak gerçekleştirdiğimiz Twitch canlı yayınına bu hafta da devam ediyoruz. 2 Şubat saat 21.00’da başlayacağımız canlı yayınımızda ile sizlerle buluşacağız. Ek olarak pazar günleri yayınladığımız haftalık bültenimize abone olarak bilim ve teknoloji alanında kaçırdığınız haberlere göz atabilirsiniz.

Yeni canlı yayınımız bu akşam saat 21:00’da başlıyor

ShiftDelete.Net ailesi olarak değişik konseptlerle karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bugün resmi Twitch kanalımızda SDN Kurucusu Hakkı Alkan ile Mus-Car ile tanınan Mustafa Akan sizlerle olacağız.

ShiftDelete.Net Twitch kanalına ulaşmak için: https://www.twitch.tv/shiftdeletenet

Teknoloji hakkında söyleşi ettiğimiz, oyun oynayarak izleyicilerimizle güzel süre geçirdiğimiz Twitch canlı yayınlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta tertipli olarak gerçekleştirmeyi planladığımız canlı yayınlarımıza siz kıymetli takipçilerimizi de bekliyoruz.

Canlı yayınlarımızda editör ve prodüksiyon ekibimize sual sorabilir, merak ettiğiniz mevzular hakkında informasyon alabilirsiniz. Ek olarak canlı yayınlarımızda görmek istediğiniz konseptler hakkında öneride bulunabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.